S každým si podal ruku a keď sa objavil líder Ivan Tásler, familiárne ho chytil za plecia. „Musel som zaspievať dve časti vašich pesničiek!" priznal. „Blahoželám!", nešetril slovami chvály a obzeral sa po svojej dcére Natálii, aby si aj ona užila stretnutie s hudobnými idolmi.

Spoločne potom kapele porozprávali, ako jej od malička v aute púšťal ich piesne, hlavne z albumu Valec. „Dokola tú istú pásku," usmieva sa 26-ročná Natália na videu, ktoré prezident zdieľal na svojom Facebooku. „Ale my všetky pesničky vieme zaspievať že odhora dole," dodáva nadšene prezidentova dcéra.

Pochválila sa aj kapela: Fotografiu s prezidentom zverejnili na sociálnej sieti.
Pochválila sa aj kapela: Fotografiu s prezidentom zverejnili na sociálnej sieti.
Zdroj: Facebook

Pochválila sa aj kapela: Fotku s prezidentom zverejnila na sociálnej sieti. Foto: Facebook

Prezident v nálade

„Včera na koncerte kapely v Bratislave, pri príležitosti 20. výročia jej existencie, sme si s dcérou Natáliou znova zaspievali. Ďakujeme za zážitok a kapele prajeme rovnako úspešných ďalších 20 rokov," napísal v statuse na svojom facebookovom profile prezident. Na záver videa mohli jeho priaznivci vidieť Andreja Kisku aj v akcii: „Opri sa o mňa, bude ti dobre, svet bude krásny a nebo modré…" zanôtil spolu s dcérou.

Za spontánne video si vyslúžil stovky komentárov a zdieľaní. „Prvý krát v živote vidím prezidenta Slovenskej republiky objímať sa s lídrom kapely, dávam desať palcov hore," píše sa v jednom z nich. Našlo sa však aj zopár kritikov. „No nemyslím, že toto je záležitosť ktorú by mal prezentovať, radšej by sa mal venovať dôležitejším veciam dejúcim sa v našej krajine," reagovala mladá žena.

Zaspieval si: Prezident na koncerte s dcérou Natáliou.
Zaspieval si: Prezident na koncerte s dcérou Natáliou.
Zdroj: Facebook

Zaspieval si: Prezident bol na koncerte s dcérou Natáliou. Foto: Facebook

Fico chváli rezance

Zrejme inšpirovaný úspechom prezidenta Kisku, svoju ľudskú tvár sa najnovšie pokúša prezentovať aj Robert Fico. Na fanúšikov sa snaží zapôsobiť civilnými fotografiami s domácim miláčikom, ktorý mu robí spoločnosť aj na profilovej fotografii, či stretnutiami a pochvalami na adresu obyčajných ľudí.

Na stretnutí s kuchárkami: Fico pochválil rezance s tvarohom.
Na stretnutí s kuchárkami: Fico pochválil rezance s tvarohom.
Zdroj: Facebook

Na stretnutí s kuchárkami: Fico pochválil rezance s tvarohom. Foto: Facebook

Po prednáške na gymnáziu som pzdravil aj veľmi milé tety kuchárky v školskej jedálni. Dnes boli rezance s tvarohom," napísal v jednom statuse.

Len o kúsok ďalej však natrafíte na narážku na jeho najväčšieho volebného rivala, stranu SaS (pravdaže, ak nerátame SNS). „Pri odchode zo Štrasburgu som na letisku stretol krásneho psa a nedalo mi, pohladkal som ho. Bol to policajný pes na vyhľadávanie drog. Na rozdiel odo mňa by ho niektorí predstavitelia SaS-ky pohladkať určite nemohli."

Nuž, ťažko uveriť ľudskosti, za ktorou hneď nasleduje špina.