Prvý raz bok po boku prekvapili na Plese v opere, ďalší rok si to zopakovali. Brat exprezidenta Andreja Kisku už nejaký ten čas žije a má dieťa so sestrou moderátorky Jarmily Lajčákovej-Hargašovej. S Evou nevynechali ani sobotnú svadbu niekdajšej "prvej slečny Slovenska" Natálie Kiskovej, partnerka strýka Jaroslava tam za svojou povesťou trochu zaostala.

Naozaj výstredná?

Po dlhom obrade v bratislavskom Primaciálnom paláci, ktorý prebiehal vo dvoch jazykoch, sa stretla len hŕstka najbližších. Hruškovicu na prípitok priamo po sobáši chystal známy prezidentský protokolista a Natáliin kamarát Frencien Bauer. Ako prvá vystískala novomanželov nevestina prešťastná mama Mária v ľúbivej slovenčine, po nej pravdepodobne ženíchova matka v nemčine. Jaroslav Kiska s Evou v tom čase postávali v rohu nádvoria a čakali na svoj čas. K novomanželom sa dostali hádam ako poslední. Jaroslav potom svoju neter vystískal, čo to dalo, ale podľa srdečných úsmevov bolo zjavné, že súčasťou rodiny je aj Eva.

Prvý raz na seba upozornila v roku 2019, keď sa z ničoho nič objavila na Plese v opere s bratom prezidenta. Dovtedy bolo iba rodinným tajomstvom, že s ním žije, dokonca mu rok predtým porodila spoločného potomka, syna Samka. Okrem partnera zaujala aj upravenou tvárou a nadupaným dekoltom, ktorý naznačoval aj čosi iné než len hodiny strávané cvičením či starostlivosťou o malého. Na svadbu Natálie Kiskovej sa však Hargašovej sestra obliekla cudnejšie. Na seba si vzala hnedú róbu, ktorá jej zakrývala všetky krivky. 

Aktuálne FOTO Jaroslava Kisku a jeho Evy nájdete v GALÉRII >>

Reportáž zo svadby Natálie Kiskovej si môžete prečítať v aktuálnom čísle PLUS 7 DNÍ, ktoré je už v predaji: