Tip na článok
Katka Knechtová

Knechtová dnes oslavuje 38 narodeniny: Darček pre fanúšikov? Polonahá foto!

Zabudnite na šedú myš, z Knechtovej sa stala sexica, ktorá odhaľuje svoje krivky.

Galéria k článku (65 fotografií )
Katarína Knechtová ukázala sexi krivky v plavkách.
Speváčka Katka Knechtová sa vyfotila úplne nahá vo vani. Bradavky jej zakrývali farebné lupienky kvetov.
Speváčka Katka Knechtová sa vyfotila úplne nahá vo vani. Intímne partie jej zakrývali farebné lupienky kvetov.

Slovenská speváčka, klaviristka, gitaristka, skladateľka a textárka Katarína Knechtová je každému Slovákovi určite dobre známa najmä z pôsobenia v prešovskej skupine Peha. Tú opustila v roku 2008 a vydala sa na sólovú dráhu. Tmavovlasá umelkyňa, ktorá si vždy svoje súkromie strážila, dnes oslavuje 38 rokov a svojim fanúšikom pripravila naozaj poriadne pikantný darček.

Na sociálnej sieti Instagram pridala dráždivý záber, na ktorom odhalila svoje krivky. Pri pohľade na ňu bezpochyby mnohým mužom padne sánka. Polonahá speváčka v sexi bikinách ležiac len tak na piesku sa nevidí predsa každý deň. To však nie je jediný dráždivý záber, ktorý v posledných dňoch speváčka pridala. Už niekoľko dní si totiž užíva exotickú dovolenku na výletnej lodi v Karibiku, ktorú si zrejme darovala k svojim dnešným narodeninám, a svojich fanúšikov tak pravidelne zásobuje zábermi z ciest.  A je sa veru na čo pozerať!

Kariéra

Katarína Knechtová do roku 1997pôsobila ako vokalistka v prešovskej skupine IMT Smile. V roku 1999 získala so skupinou peha ocenenie Objav roka. V roku 2001 obdržala cenu Aurel v kategórii najlepšia speváčka. Za úspešné pôsobenie na slovenskej hudobnej scéne získala v roku 2005 opäť sošku Aurela v kategórii najlepšia speváčka. V roku 2007 vyhrala v ankete OTO cenu za najlepšiu speváčku roku. Minulý rok účinkovala v porote v SuperStar.

Sexi fotografie i tie ako vyzerala v minulosti nájdete v našej galérii.

Anketa
Páči sa vám sexi záber Knechtovej v plavkách?
  • 73%
  • 27%
VIDEO Plus 7 Dní