Slovenská speváčka, klaviristka, gitaristka, skladateľka a textárka Katarína Knechtová je každému Slovákovi určite dobre známa najmä z pôsobenia v prešovskej skupine Peha. Tú opustila v roku 2008 a vydala sa na sólovú dráhu. Tmavovlasá umelkyňa, ktorá si vždy svoje súkromie strážila, dnes oslavuje 38 rokov a svojim fanúšikom pripravila naozaj poriadne pikantný darček.

Na sociálnej sieti Instagram pridala dráždivý záber, na ktorom odhalila svoje krivky. Pri pohľade na ňu bezpochyby mnohým mužom padne sánka. Polonahá speváčka v sexi bikinách ležiac len tak na piesku sa nevidí predsa každý deň. To však nie je jediný dráždivý záber, ktorý v posledných dňoch speváčka pridala. Už niekoľko dní si totiž užíva exotickú dovolenku na výletnej lodi v Karibiku, ktorú si zrejme darovala k svojim dnešným narodeninám, a svojich fanúšikov tak pravidelne zásobuje zábermi z ciest.  A je sa veru na čo pozerať!

Kariéra

Katarína Knechtová do roku 1997pôsobila ako vokalistka v prešovskej skupine IMT Smile. V roku 1999 získala so skupinou peha ocenenie Objav roka. V roku 2001 obdržala cenu Aurel v kategórii najlepšia speváčka. Za úspešné pôsobenie na slovenskej hudobnej scéne získala v roku 2005 opäť sošku Aurela v kategórii najlepšia speváčka. V roku 2007 vyhrala v ankete OTO cenu za najlepšiu speváčku roku. Minulý rok účinkovala v porote v SuperStar.

Sexi fotografie i tie ako vyzerala v minulosti nájdete v našej galérii.

Anketa
Páči sa vám sexi záber Knechtovej v plavkách?
  • 72%
  • 28%