Počas mestských dní v hlavnom meste sa rodičia so svojimi deťmi húf­ne rozpŕchli do bratislavských ulíc, mnohé atrakcie v hlavnom meste boli zadarmo. V zoologickej záhrade sa v kŕdli detí usmieval z kočíka aj syn Borisa Kollára (52) a Barbory Balúchovej (30) Alexander, ktorého zaujali žirafy.

Aktívna matka

Na sociálnych sieťach Barbora svoje materstvo nadšene promuje. Zverejňuje jedlá, ktorými kŕmi svoju ratolesť. Na mnohých fotografiách jej syn Alexander sekunduje, ale jeho tvár necháva speváčka stále mimo dosahu zvedavých očí. Sníma ho zvrchu alebo zboku. Cez víkend však v zoo okoloidúcim hrdo vystavila potomka na obdiv. „Bolo tam strašne veľa ľudí, až potom som sa dozvedela, že je v ten deň všetko zadarmo. Dlho sme sa nezdržali, keďže ešte veľa spinká,“ povedala nám speváčka, podľa ktorej bol malý Alex pri každom druhu zvierat rovnako nadšený. „Pre neho sú ešte všetky zvieratká hav-hav. Nerozlišuje ich.“

Ukazuje ho: Syna Alexandra dáva takmer na každú fotografiu na sociálnej sieti. Zvedavcov motivuje jeho tajnou tvárou.
Ukazuje ho: Syna Alexandra dáva takmer na každú fotografiu na sociálnej sieti. Zvedavcov motivuje jeho tajnou tvárou.
Zdroj: Archív

Že nejde len tak o bežnú matku zo strednej spoločenskej vrstvy, bolo vidieť hneď. Autorský podpis nechal Boris Kollár aj na Balúchovej. Za všetko hovoril jej vyzývavý dekolt a bugina istej talianskej značky za tisícštyristo eur. Na mieste však už speváčka podľahla zvykom bežných smrteľníkov, aj so synom sa najedli v stánku rýchleho občerstvenia.

Miluje ho

Milenecký pomer a tehotenstvo Balúchovej sa Borisovi Kollárovi darilo do poslednej chvíle tajiť. Nestalo sa to prvýkrát. Nepriznával sa k Monike Ostrihoňovej, dokonca ani k černoške Paule Simoesovej, v oboch prípadoch otcovstvo potvrdil až po čase. Barbora Balúchová sa však k otcovi svojho syna hrdo hlásila od začiatku. „Nemala by som dieťa s mužom, ktorého absolútne nerešpektujem, nemilujem a s kým si neviem predstaviť takto žiť, ale určite si nerobím žiadne scenáre,“ vyjadrila sa, pretože Boris bol podľa nej iný ako muži, ktorých poznala predtým.