Dnes to už vieme naisto - bol samoľúby a čím viac pútal pozornosť, tým viac sa tešil. Silné ego podčiarkol Marian Kočner (56) personalizovaným obalom na mobile, na ktorom hrdo nosil svoje meno. Kryt vyrobený na mieru totiž obsahoval zlaté iniciály MK. Vďaka nim každý ihneď vedel, že pokrývajú telefón krstného otca škandálov.

Podobnému trendu podľahli aj iní v našom šoubiznise. Opantaná vlastným menom ostala bývalá moderátorka Kristína Kormúthová (31), ktorá na telefóne nosí iniciály KK, a mama Dominiky Cibulkovej povýšila kryt mobilu na novú úroveň.

 

Na okraji

Luxus sa rovná sebavedomie a v prípade slovenskej smotánky to platí dvojnásobne. Na spoločenských večierkoch sa celebrity navzájom posudzujú podľa prepychového oblečenia a doplnkov. V prípade, že máte na sebe niečo z kolekcie Louis Vuitton, Fendi, Gucci či Hermès, ste ich. Ak nemáte značkové nič, môžete iba sedieť v kúte. To sa netýka dobre známych mien, ktoré do luxusného šatu odievajú aj svoje mobilné telefóny.

Celebritná lekárka Alena Pallová stavila na kryt za deväťsto eur, ktorý sa svojho času rozmohol v našom šoubiznise a v zrkadle pri selfie fotkách ho otŕčali viaceré. Jej konkurentka, šéfka iného estetického salónu Natália Selveková siahla „iba“ po štyristoeurovom kúsku od Gucciho.

Na jednej z párty prekvapila krytom mama Dominiky Cibulkovej Katarína (57). Tá dobrý vzťah s dcérou prezentovala spoločnou fotografiou na zadnej strane telefónu. Svoju ikonu si dal na telefón aj vizážista Patrik Suši Veselý. Ten stavil zrejme na Kim Kardashianovú, ale rád má aj transparentné obaly. Patrícia Vitteková si zas na jednom z mnohých krytov uctila zosnulého svetového návrhára Karla Lagerfelda.

Pozrite sa na mobily celebrít detailnejšie aj vy >>

Stál majland, ale...: Tento obal už Kormúthová nepoužíva.
Stál majland, ale...: Tento obal už Kormúthová nepoužíva.
Zdroj: Emil Vasko