Exotický umelec doteraz o svojej novej role otca verejne nehovoril. Týždenník Život však exkluzívne získal jeho emotívnu spoveď. Prečítajte si prvú časť rozhovoru.

Ako vychádzaš s Veronikou?

Máme veľmi dobrý vzťah, veľmi si ju vážim, pretože sa o Neu stará skvelo.

Aké boli tvoje pocity, keď si sa dozvedel, že budeš otcom?

Nebolo to plánované, takže som sa cítil… (chvíľu zostalo ticho a umelcovi začali tiecť po tvári slzy, pozn. red.) Všetko sa zmenilo. Môj pohľad na svet bol predtým úplne iný. Mal som obavy, že nebudem môcť robiť to, čo robím. Je to obrovská zodpovednosť. Nea je jediná vec, ktorá tu po mne zostane. Hudba je niečo celkom iné. Premýšľal som, ako pre ňu vytvorím zázemie, veď som nemal zázemie ani pre seba. Dnes som rád, že mám naozaj šancu to zázemie budovať, ale viem, že teraz a dlhé roky ho bude mať u Veroniky. Ja budem za Neou zatiaľ chodiť a dúfam, že keď budem starší, tak Nea nájde domov aj u mňa. A možno budem mať ženu a s ňou deti a Nea bude mať súrodencov. Teraz musím makať, aby to tak bolo.

Opäť si dojatý k slzám...

Je to také zvláštne. Vždy keď o nej rozprávam, tak plačem. Keď som ju prvýkrát videl, už som mal všetko „v r...“. Bolo mi jedno, čo sa písalo. Pozrel som sa na ňu a ona prestala plakať. To bol taký magický moment.

Určite sa ti život zmenil...

Teraz som si napríklad začal robiť vodičák, aby som mohol sadnúť do auta a prísť za ňou. Všetko sú to pre mňa veľké zmeny, ale musím kráčať ďalej a brať to, ako to je.

FOTO Kolárovského a Nízlovej s dcérkou nájdete v GALÉRII.

Môžeš už povedať, že si pripravený byť otcom?

Na niektoré veci musí človek dozrieť. Stále mám 21 rokov. Chcem zažiť ešte veľa šialených vecí… Nie som na to úplne pripravený, ale som tu, takže sa budem učiť za pochodu.