Mediálnu slávu si vybudoval na uvoľnenom postoji k monogamii, milenkách a rastúcom počte potomkov. S takouto výbavou sa Borisovi Kollárovi (54) podarilo zo šoubiznisového alfasamca pred rokmi presedlať do politiky a získať status poslanca, v súčasnom volebnom období už Národnej rade Slovenskej republiky šéfuje. Ak si niekto myslel, že jeho Achillovou pätou budú študentské výsledky z minulosti, mýli sa. V skutočnosti môže doplatiť na kontaktnosť na sociálnych sieťach.

Už dávnejšie Boris Kollár povedal, že na Facebooku mu denne prichádza mnoho správ od neznámych žien. Cez sociálnu sieť sa zoznámil aj s Mirkou z Levíc, matkou svojho posledného, jedenásteho dieťaťa. Ako jediný sa priznal, že cez sociálnu sieť si kedysi písal s Alenou Zsuzsovou, s ktorou sa tiež osobne stretol.

 

Najpamätnejší je však jeho sexom nabitý čet s neplnoletou Simonou z resocializačného zariadenia Čistý deň. Simona, Mirka či Alena boli len jedny z mnohých. „Ahoj, Kristínka. Kika, si zadaná?“ žobronil napríklad v januári 2015 u istej Slovenky, ktorá sa touto konverzáciou nedávno sama pochválila na internete. No dostala sa k nám aj oveľa pikantnejšia komunikácia, ktorá by svedčila o bezbrehej tolerancii predsedu Sme rodina.

Žena v mužskom tele

Muž používajúci meno Boris Kollár a tiež jeho profilový portrét zo sociálnej siete v nej debatuje s našou najznámejšou trans­genderovou modelkou Paris Nemc. Tá v roku 2016 reprezentovala Slovensko na Miss Trans Star International. „Nedávam žiadne zvolenie na zverejnenie akejkoľvek mojej súkromnej komunikácie. Ak to urobíte, podám trestné oznámenie za porušenie listového tajomstva,“ reagoval pre PLUS 7 DNÍ Boris Kollár.

Akoby dobre vedel, že šteklivá debata s transrodovou modelkou prekračuje hranice tradičnej rodiny. V komunikácii, ktorú máme v redakcii k dispozícii, „Boris Kollár“ odvážne koketuje. Nečudo, Paris Nemc vyzerá ako perfektne upravená žena. Pri pohľade na tmavovlásku sa nedá pochybovať o zásahoch plastického chirurga, ale umelé poprsie nie je u nej zďaleka to najprekvapivejšie. Ide totiž o ženu s výbavou muža.

Facebooková konverzácia medzi ňou a mužom s profilovou fotografiou, akú mal nastavenú na svojom účte Boris Kollár, obsahuje mnohé návrhy. Okoreňujú ich privátne fotografie nahej Paris vo vyzývavých pózach. Muž na druhej strane je nadšený. „Takú. Presne takú som chcel. Už ťa chceeeeeeem,“ píše s dôrazom na niekoľko e.

Odpovede pre Paris sú písané takmer identickým „perom“, aké Boris Kollár používal pri komunikácii s pätnásťročnou chovankyňou resocializačneho zariadenia Čistý deň Simonou. Do pamäti sa vryla najmä jeho lačná face­booková správa určená pre tínedžerku liečenú zo závislosti: „Vyš..aaaame saaaa.“

Kollár vtedy autentickosť správ nepoprel. „Ja mám ženy rád. Píšem si s tisíc ľuďmi, väčšinou sú to ženy, priznávam. A pýtajú sa ma na politiku, píšeme si o politike. Keď koketujú, tak s nimi koketujem. Ja sa tým netajím. Presne z takejto komunikácie mám päť detí. A táto slečna so mnou koketovala, tak som s ňou koketoval, ja v tom nevidím žiadny trestný čin,“ vyhlásil a dodal, že o veku a liečení mladej ženy netušil.     

Akoby to jeden muž písal

Aj korenistá internetová debata medzi transsexuálom a mužom s Kollárovým portrétom pôsobí na prvý pohľad autenticky. Ak chcel niekto predsedu parlamentu namočiť do sexškandálu, dal si naozaj záležať. Predĺžené samohlásky a obľúbené slová, ktoré šéf parlamentu používal aj v minulosti, sa tu opakujú. Komunikatívny muž si navyše pýta od transrodovej modelky fotku pozadia a prikladá mobilné číslo, zhodné s tým, ktoré používa Boris Kollár. Pokyn znie jasne. Snímky môže modelka posielať priamo na multiplatformové aplikácie  WhatsApp či Viber.

Konverzácia, ktorú máme v redakcii k dispozícii, oplýva sexuálnymi návrhmi či fantáziami, čo by títo dvaja spolu najradšej robili. Podľa tvrdení Borisa Kollára ich však absolútne nič nespája. „Nikdy som sa s ňou nestretol. Mne neprekáža ani transgender, ani homosexuál, ani transsexuál. Nemám proti nikomu nič, som len proti registrovaným partnerstvám. Poznám sa s ľuďmi, ktorých som aspoň raz v živote videl, a viem, že sú reálni,“ ozrejmil, ale odpovedi na otázku, či si s trans­genderovou modelkou v minu­losti písal, sa vyhol.

Paris Nemc sa pri otázke, či sa pozná s predsedom parlamentu a posielala mu sexi fotografie, rozčertila. „Naša komunikácia? Moje fotografie odhalené? A aká konverzácia? Ja o žiadnej neviem. Pekný deň, papa,“ znela jej prvá odpoveď a položila telefón. Prešlo niekoľko minút a ozvala sa späť. „Ja som na letisku, takže som mala stres, prečo ma rušíte na letisku?“ pokračovala. „Aha, vy sa ma pýtate, či som s ním komunikovala? To čo má znamenať? To je divné. Prajem vám krásny deň,“ doplnila.

Sleduje ju

Ešte pred rokmi bola Paris Nemc neskutočne milá. V rozhovore pre PLUS 7 DNÍ sa vyznala, že sa cíti úplne ako žena, a preto si chce dať penis chirurgicky odstrániť. „Ja som žena odmalička,“ povedala.

Rodičia vraj pre jej túžbu stať sa ženou nemali pochopenie, preto musela čakať na plastické vylepšenia nosa i poprsia do osemnástky. Koľko dokopy do seba Paris investovala, nechcela povedať. Išlo vraj o závratnú sumu. Mesačnú réžiu pri veľkom utrácaní na údržbu svojej vizáže odhadla asi na tritisíc eur. „Nie každý mesiac, ale podarí sa, keď mám depilácie a výplne. Vlasy a kozmetika sú najzákladnejšie. Ako kaderníčka musím mať svoje vlasy vždy perfektne upravené,“ objasnila.

Súčasne priznala, že ju priťahujú výhradne muži. „Vždy na rovinu poviem o sebe pravdu. Stalo sa, že odišlo pár mužov. Väčšina sa však po pár minútach vráti a povie, že nevadí. Takisto ženy za mnou chodia. Mám pocit, že sa už muži so ženami nudia a ženy s mužmi tiež,“ vysvetlila, prečo ju vyhľadávajú. Či si s ňou písal Boris Kollár, je otázne. Na sociálnej sieti Instagram však Parisin profil playmate_paris dokázateľne sleduje. 

Pozrite sa, ako parádne je upravená Paris, ktorá zaujala predsedu. S detailom, že má dlhovláska chromozóm XY>>

Prečítajte si tiež: