FOTO Kollára a Laury, z ich spoločného rande nájdete v GALÉRII

Stíha všetko! Najznámejší slovenský multiotecko, predseda Národnej rady SR Boris Kollár (58) je v posledných dňoch v jednom kole. Okrem politickej kampane či káuz, ktoré sa neustále vynárajú okolo neho, sa stíha venovať aj príjemnejším aktivitám. A to Laure Vizváryovej (28), ktorá mu pred mesiacom porodila ďalšieho potomka syna Abnera.

S blondínou trávi Kollár naozaj veľa času a, zdá sa, že je jeho srdcu momentálne najbližšia.

Jedno rande za duhým

Minulý rok sme dvojicu pristihli na viedenskom letisku, vracali sa vtedy zo spoločnej dovolenky v Dubaji. V posledných dňoch si podnikateľka s módou, ktorá má aj dieťa z predchádzajúceho vzťahu, našla na šéfa parlamentu čas hneď niekoľkokrát.

Do bratislavských ulíc si vybehli na rande koncom augusta. Zamierili do luxusného bratislavského podniku na Laurinskej ulici, kde sa snažili schovať v útrobách bistra za kovovým plotom. Dopriali si tam spolu kávu a drink a na Laurinej mimike a gestách bolo vidieť, že spolu chvíľami vášnivo debatujú. Možno jej vadilo, že politik dlho telefonoval, a tak jej neostávalo iné, iba bafkať si svoju "IQOS-ku" .

Pred týždňom sme Kollára s Vizváryovou spolu stretli opäť, prešli okolo Národného divadla a vošli do jednej z pasáži, kde ihneď vyvolali rozruch. Sediaci hostia, najmä dámy, spozorneli, hneď ako párik zbadali, a za dvojicou sa ako na povel otáčali. Za randiacim párom nenápadne kráčal ochrankár.

Bez syna

Vidieť, že Kollár Lauru rozmaznáva. Okrem darčekov, ktoré od neho dostáva a blondínka sa nimi chváli na sociálnej sieti, ju berie aj do luxusných reštaurácii či do spoločnosti medzi svojich známych. Naposledy tomu bolo vo štvrtok večer, kedy sa obaja pochválili rovnakými zábermi z grilovačky.

Rodičia nedávno narodeného Abnera si spoločný čas užívali iba vo dvojici, bez ratolesti. To znamená, že aktuálna favoritka šéfa hnutia Sme rodina s najväčšou pravdepodobnosťou využíva služby opatrovateľky alebo inej výpomoci, aby so svojou láskou, ako Kollára nazýva, mohla tráviť čo najviac času.

FOTO rozvášnenej dvojice TU