Ďalšie „do zbierky“?! Náš najznámejší multiotecko, šéf parlamentu Boris Kollár (57) má zatiaľ oficiálne dvanásť detí s desiatimi ženami, no krúti sa aj okolo ďalších. Naposledy sme ho na viedenskom letisku pristihli s blondínou, ktorú sme v jeho spoločnosti stretli aj v minulosti. Laura (28), ktorá sa svojho času snažila uspieť v slovenskej verzii X Factora, po šou porodila syna a dnes žije ako slobodná matka. Dieťa, o ktorom je reč, nemá s Kollárom, ale s expartnerom.

Týždenníku PLUS 7 DNÍ sa podarilo zistiť, že politik sa stará aj o ďalšie dve deti, pri ktorých by málokto tipoval, že by mohli byť jeho. Tajiť otcovstvo nie je u boháča nič nové. Niektoré deti zapieral aj v minulosti, priznal ich až pred vstupom do politiky.

Tajné návštevy

Taliansky spisovateľ Giacomo Casanova sa stal pred viac ako dvestodvadsiatimi rokmi synonymom umenia zvádzať. Pýšil sa asi stodvadsiatimi skalpmi, a preto sa mnohí zvodcovia žien označujú práve jeho menom. Slovenským casanovom bezpochyby možno nazvať Borisa Kollára, krúti sa okolo neho množstvo žien a veľa z nich skončilo v jeho posteli, o čom svedčí aj neustále rastúci počet jeho potomkov. Zmapovať detailne Kollárov milostný život by dalo poriadne zabrať bezpochyby aj našej najznámejšej vládnej agentúre SIS (Slovenská informačná služba). Napriek tomu niektoré jeho milostné vzťahy či ich dôsledky vyjdú skôr či neskôr najavo.

A zdá sa, že aj nemožné môže byť možné. Podľa viacerých indícií by mal byť politik otcom ďalších dvoch detí, ktoré verejnosť nepozná. Slovákom je však známa matka oboch ratolestí. Ide o dvadsaťsedemročnú „kolotočiarku“ Ľudmilu Kudriovú, s ktorou randil Kollár v minulosti. Keď mala brunetka šestnásť rokov, vybral sa s ňou na dovolenku na ostrov Cyprus. Ostali v kontakte a náš fotoreportér Borisa Kollára v apríli tohto roka prichytil u nej na návšteve. Vládnym autom sa vtedy vybral do obce Blatná na Ostrove, ktorá je vzdialená od Bratislavy približne pol hodiny cesty autom. Ľudmila tam žije v rodinnom dome spolu s otcom Romanom, mamou Monikou a bratom Frederikom, ale aj s dvoma ďalšími malými deťmi.

S Kudriovou nemá Boris Kollár problém vybehnúť na kávu v Bratislave, v minulosti sme ich pristihli pri podniku nachádzajúcom sa pred Národnou radou Slovenskej republiky. Zdroje blízke Ľudmile ju opisujú ako celkom milú osobu. „Má zaujímavý hlas, ale neustále sa stráži, mení sociálne siete a dáva si pozor na to, čo povie,“ dozvedeli sme sa od Kudriovej rodinného príslušníka.

Je otcom ďalších dvoch dcér?

Ľudmila je oficiálne slobodná matka, ktorá vychováva dve deti. „Staršia dcéra má okolo troch rokov a tá menšia okolo roka. Bolo to veľké a veľmi vlasaté bábätko. A tie deti sú celý Kollár, najmä tá staršia,“ opísal nám pred pár mesiacmi zdroj blízky rodine Kudriovcov. Podobne rozpráva aj ďalší Borisov blízky človek, ktorý ne­chce byť menovaný. „Obe deti sú jeho,“ odvetil nám výstižne.

Či sú ich slová pravdivé, sme sa vybrali overiť do Blatnej na Ostrove, kde Ľudmila s potomkami zatiaľ žije. Do ich domu, ktorý je podľa nášho zdroja rozdelený na dve samostatné bytové jednotky, sa nedá len tak dobúchať. Pri vchodovej drevenej bráne nemajú zvonček a naše klopanie pán domáci začul, až keď si vyšiel na priedomie zapáliť cigaretu. „Pozriem sa, či je doma,“ znela reakcia, keď sme chceli hovoriť s jeho dcérou Ľudmilou. O pár minút vyšiel z útrob domu sám a oznámil nám, že je prechladnutá a nepríde. Tak sme naše otázky položili jemu.

„Nikto nič netají,“ vyhŕklo z neho pri otázke, či mu nevadí, že Kollár sa verejne k deťom nepriznal. Na konkrétnu otázku, či je šéf parlamentu ich otcom, nereagoval, nevyvrátil ju ani nepoprel. Priznal však, že o obe dcéry politik dbá. „Stará sa, stará,“ znela odpoveď s tým, že viac sa už s nami baviť o tom nebude, a za­vrel bránu. Priestor vyjadriť sa sme poskytli aj multioteckovi. Boris Kollár však na naše správy do konca uzávierky nereagoval.

S deťmi pomáhajú rodičia

Ľudmila Kudriová žije aj s rodičmi v ústraní, už nejaký čas si zarábajú ako kolotočiari. Podľa všetkého udržiavajú v rodine dlhodobú tradíciu. Prevádzkovanie mechanických zariadení ľudovej zábavy, teda kolotočov, má Kudriovej otec v živnosti už od roku 1998. „Ľudmila chodila pravidelne s kolotočmi po Slovensku po hodoch a jarmokoch. Sedávala na detskej manéži a jej otec na extréme,“ prezradila nám v minulosti osoba blízka rodine.

A s kolotočmi upravená bruneta neskončila. Náš reportér ju pristihol koncom septembra na ružinovských hodových slávnostiach, kde sedela pri kase a predávala lístky. V septembri sme ich rodinné kolotoče videli vo Veľkom Mederi na parkovisku pred termálnym akvaparkom. Vtedy sme zahliadli jej rodičov, ako sa starajú o jedno zo svojich vnúčat.

Bohatá kolotočiarka

Keďže s kolotočmi sa nedá podnikať celoročne, záhadou ostáva, ako si mladá žena môže dovoliť luxusné auto, drahú vilu či pozemky bez hypotéky. Už pred pol rokom sme vás informovali, že sa jej z finančnej stránky nesmierne darí. Jazdí v čiernom luxusnom Mercedese Benz GLE 300 d, ktorého cena sa pohybuje od 75-tisíc eur. Nároky má aj na šatník, na rande s Kollárom, ktoré sme zachytili, si vzala ruksak Louis Vuitton asi za 1 900 eur. To však nie je všetko.

Kudriová je od júna minulého roka jedinou vlastníčkou obrovskej dvojposchodovej haciendy. Na kúpu nehnuteľnosti si nevzala hypotéku. Nový dvojposchodový dom stojí na okraji Šamorína v tichej lokalite plnej novostavieb. Zastavaná plocha má 191 štvorcových metrov, k tomu prislúcha rozľahlá záhrada s rozlohou 524 štvorcových metrov. Ceny víl s podobnou metrážou sa v tejto štvrti pohybujú okolo štyristotisíc eur.

Na Kudriovej dome sa donedávna vykonávali dokončovacie práce. Na pozemku vidieť vozík či pohodené pracovné vedrá. Brunetka tam ešte nežije.

FOTO V GALÉRII

Netreba zabudnúť, že okrem vily v Šamoríne sú na Kudriovej meno písané aj pozemky s rozlohou vyše tisíc štvorcových metrov v obci Blatná na Ostrove. Susedia hneď s rodičovským domom a nie sú prázdne - parkujú na nich aj teraz kamióny naložené kolotočmi.