21-ročná slečna, ktorú má politik s právničkou Stankou Horňákovou, sa okrem iného súťažne venuje skokom na koni či modelingu. Vo voľnom čase stíha zapĺňať fotkami svoj instagramový profil, na ktorom neraz predvádza zvodné pózy či pozdravuje z lákavých destinácií. Minule tak spravila z Capri, po ktorom sa promenádovala v značkových šatách závratnej ceny.

Blond dovolenkárka sa z talianskeho ostrova presunula do Turecka, kde si dopriala adrenalínový zážitok . "Som si bola zalietať. Skočila som z 1700 metrov," podelila sa o radosť s priaznivcami.

Mimochodom, tých už stihla nazbierať na sociálnej sieti cez 14-tisíc. Viac lajkov ako za odvážny počin však od nich dostala, keď uverejnila provokatívne fotografie. Mladá blondína si na dovolenke zapózovala v ružových šatách, pod ktoré si nevzala podprsenku.

FOTO nájdete v GALÉRII. 

Kollárova Saška je zadaná, priateľa má už dva roky. Politik svoju najstaršiu dcéru neraz so sebou zobral ako garde do spoločnosti a napríklad aj na prestížny Ples v opere. Po 19. ročníku v roku 2019 ju dokonca médiá titulovali za najočarúcejšiu účastníčku večera.