FOTO Laury nájdete v GALÉRII

Má detí ako smetí, ale s plodením zrejme neskončil. Predseda Národnej rady SR Boris Kollár (56) sa rád vystatuje veľkou rodinou, ktorú opäť rozšíril. Matkou najmladšieho Abnera sa stala jeho aktuálna favoritka Laura Vizváryová (28). Za 22 rokov tak Kollár privítal na svete minimálne 15 ratolestí, ktoré mu porodilo 12 žien. Každým dňom sa však vynárajú správy, že politik s plodením detí neprestal a rodina sa mu znova rozrastie.

Samotná Laura, ktorá s Kollárom trávi každú voľnú chvíľu, nedávno na sociálnej sieti fanúšikom priznala, že sa ďalšiemu pôrodu nebráni. Na otázku „Aký bol cisarák? Lepší ako prvý?“ odvetila: „Horší ako prvý a o dosť. Hlavne kontrakcie po cisárskom reze, ktoré trvali 24 hodín. Vraj tretí cisársky je najlepší, tak uvidí sa,“ odvetila pohotovo blondína. Verejnosti tak naznačila, že by prijala ďalšie dieťa.

Rovnako tak prezradila, že nezvyčajné meno Abner zvolil pre syna politik. „Vyberal ho jeho tatino a veľmi sa mu hodí,“ myslí si Vizváryová. Zároveň v predstihu vyberá z dievčenských mien a na vrchol rebríčka zaraďuje Ayshu, Chloe, Kiaru i Scarlett. Že by túžila po ďalšom dieťaťi? Nechajme sa prekvapiť.

V každom prípade, lekári by v Laurinom prípade boli asi mimoriadne opatrní. Tretia sekcia je totiž riziková. „Maternica sa každým jedným otvorením natoľko oslabuje, že už po treťom cisárskom ohrozuje ženu na živote. Už po druhom cisárskom radíme žene radšej nerodiť a po treťom to už priam ´prikazujeme´," uviedol gynekológ Peter Stanka pre časopis Zdravie.

FOTO Laury s najmladším Kollárovým potomkom nájdete v GALÉRII