Modelka Miroslava Fabušová (37) pred viac ako tromi mesiacmi havarovala s predsedom Národnej rady Borisom Kollárom (55) a jeho ochrankármi vo vládnej limuzíne. Bývalá finalistka Miss Universe SR utrpela vážne zranenia a odvtedy nosí na krku ortopedický golier. Momentálne je v domácej liečbe a vraj ju čaká vážna operácia.

Aby toho nebolo málo, Fabušová v týchto dňoch zažila hororovú situáciu. Pred jej bytom v dedine pri Bratislave ju prepadol neznámy útočník a surovo ju dobil. „Bola som so smeťami vonku. Vyložene niekto na mňa čakal a dobil ma ako psa,“ priznala pre PLUS 7 DNÍ modelka, ktorá zverejnila aj svoju fotku, na ktorej vidieť, že má zranenú tvár.

„Som pomliaždená a mám monokle,“ priznala zničená Miroslava. Nechcela volať políciu, ale jej kamarátka ani na chvíľu neváhala a mužov zákona privolala.

FOTO dobitej Miroslavy Fabušovej aj z jej bytu, pred ktorým ju došlo k prepadu, nájdete v GALÉRII >>

„Od bolesti a strachu som zaspávala, ale zobudila som sa na búšenie dverí. Tam bola posádka - dvaja policajti a dve sestričky, sľúbili, že do hodiny budem vybavená a ošetrená, tak som išla s nimi do nemocnice,“ netají Fabušová.

Rýchleho ošetrenia sa však nedočkala. „Odmietam chodiť na miesta, kde je covid, preto som nechcela ísť. Štyri hodiny som ležala na plastových stoličkách a počúvala, ako sa v ambulancii smejú. Čiže starostlivosť nula, tak som odišla s taxíkom z nemocnice domov," dodala na záver vystrašená modelka, ktorá sa po bitke zotavuje doma.

Prečítajte si tiež: