Od jej účinkovania v súťaži krásy ubehlo už 11 rokov. Brunetka navrhla vlastnú značku oblečenia a neskôr začala pracovať ako vizážistka. Ako je známe, zblížila sa aj so samotným multioteckom Borisom Kollárom, titulky plnila ich autonehoda v roku 2020.

Fabušová však odvtedy púta pozornosť pravidelne. Prišla o vodičák pre jazdu pod vplyvom alkoholu, čelila útoku neďaleko svojho domu, po ktorom skončila dobitá. Tento rok vzala útokom televízne obrazovky a v kulinárskej relácii Bez servítky vystupovala mimoriadne sebavedomo.

Svojím výkonom však ostatných súťažiacich neočarila a mnohí diváci si dokonca myslia, že bola počas spoločnej večere  u nej doma pod vplyvom alkoholu. Ďalších zase prekvapil jej výzor, keďže bez instagramových filtrov bola takmer na nespoznanie.

FOTO Kollárovej kamarátky pred úpravami v GALÉRII.

A ako dokazuje archívny záber, rovnako na nespoznanie bola Fabušová pred estetickými úpravami. Do tváre sa dnes na svoje staršie ja takmer nepodobá a čo sa týka bujného dekoltu, ten jej plastický chirurg vykúzlil takmer z ničoho. Dnes má svoje prednosti dokonca potetované, pozrite si GALÉRIU.