Lela Vémola sa mení pred očami, a za všetkým je súčasný partner Agáty Hanychovej Jaromír Soukup. Ten Lele ponúkol možnosť pripravovať a moderovať vlastnú reláciu v jeho TV Barrandov. Lela teda už nejaký čas poriadne zarezáva a vo svojej show raz týždenne víta známych hostí z influencerskej scény. Vďaka tomu radikálne zmenila aj svoj imidž.

Lela je konečne za dámu, ako sa vám páči? FOTO

Kvôli svojej show teraz Lela zmenila štýl obliekania, konečne je za dámu, pred fanúšikov predstupuje v elegantných a vkusných outfitoch, ktoré už nepôsobia vulgárne. Jednoducho, je z nej iná žena. Lenže všetkým sa človek aj tak nikdy nezavďačí. Keď Lela zverejnila na sociálnej sieti svoju fotku so zaujímavo riešeným účesom, strhla sa doslova mela a poriadne jej naložili. "To je hrôza. Vyzeráte v tom účese strašne," napísala jej sledovateľka Dana a "fanúšička" Martina si ešte "prisadila": „A vianočku na hlave, bože, strašný účes..."

Lelu si podali pre jej účes, FOTO

A potom sa pustili do je nosa a pier: "Pusa a nos hrôza," bez okolkov napísala Julie. "Pekná, ale tie pery..., súhlasila aj Kateřina. Pravda, viaceré sledovateľky sa Lely zastávali a tvrdili, že vyzerá výborne a hejtujú len tí, čo jej závidia, no sledovateľka Simona ich hneď rázne "zotrela": "Môžete mi povedať, kto by jej mal čo závidieť? Ten nos veľkosti 5-ročného dieťaťa alebo káčera Howarda?"

 

Leline pery a nos sú podľa fanúšikov hrôza! FOTO

Nechýbali ani dobre mienené rady: "Ja by som sa vykašľala na tie tony make-upu, riasy ako metličky a pusu ako žabiak. Veď ste oveľa krajšia bez toho. Čo budú deťom hovoriť spolužiaci v škole, až ich tam budete voziť? Deti vedia byť aj zlé a hovoriť, že je mama ako z pornofilmu, to by som nechcela," napísala Lele Petra. Až ju poniektoré jej sledovateľky poľutovali a napísali je, že musí byť veľmi silná, keď zvláda taký nápor kritiky a  hejtov...