Ďalšia pokračovateľka rodu krásnych žien? Ivana Christová (50) sa už presne sedem týždňov teší z prvorodenej vnučky Zoje. Dievčatko sa narodilo jej jedinej dcére Daniela a v rodine z neho majú pochopiteľne všetci radosť. Daniele materstvo pristane, ešte viac opeknela a pár týždňov po pôrode vyzerá, akoby ani nerodila. Do kondície sa dostala aj vďaka dlhým prechádzkam pri kočíkovaní dcérky, keď denne prejde aj desať kilometrov.

Z Ivany Christovej bola pred rokmi mladá mamina a veľmi jej to vtedy s malou Danielou pristalo. Teraz má ešte len 50 rokov a je z nej teda pre zmenu mladá babička, preto boli všetci zvedaví, kedy sa pochváli fotkou s vnučkou.

Daniela si teraz užíva materstvo, no predtým spolu s  mamou pracovala v kozmetickej firme a jej prácou i záľubou je okrem iného aj líčenie. Kedysi priznala, že ako malé dievča veľmi obdivovala svoju mamu, ako pekne sa vie nalíčiť a Daniela ju tiež túžila takto pekne skrášľovať.

Ivana sa ukázala s vnučkou, aha, ako im to spolu pristane!

Aby teraz počas materskej Nevyšla Daniela z cviku, nalíčila svoju mamu a tá takto krásne upravená zapózovala na fotke s vnučke. A tak, ako s dcérkou v náručí žiari Daniela, rovnako šťastná a krásna bola na foto s vnučkou aj Ivana Christová. To malé dievčatko robí so ženami z ich rodiny hotový

zázrak, sú ešte krajšie, ako predtým, veď pozrite FOTO v GALÉRII.