Keď sa Dara Rolins pred desiatimi rokmi dala dokopy s drsným raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským, mnohí tomu spočiatku nechceli vôbec veriť. Veď tí dvaja podľa nich k sebe vôbec "nepasovali". Poniektorí si dokonca mysleli, že je to z ich strany šikovný marketingový ťah, aby na seba upútali pozornosť, hoci popravde, ani jeden z nich to takto nepotreboval.

Realita však napokon bola taká, že Rytmus s Darou a jej dcérou Laurou vytvorili celkom fungujúcu rodinku a vzťah úspešnej dvojici vydržal sedem rokov. A keď ich vzťah začali brať vážne už aj ich fanúšikovia, akosi prirodzene čakali, že sa táto muzikantská rodinka rozrastie. Nestalo sa však a napokon tak, ako bol prekvapivý začiatok ich vzťahu, rovnako tak prišiel prekvapivý koniec.

Rytmus dlho nesmútil a s vervou sebe vlastnou sa pustil do ďalšieho a tentoraz zjavne osudového vzťahu s Jasminou Alagič. Tí dvaja za jeden rok stihli to, čo iným dvojiciam trvá pár rokov. Keď sa prevalil ich vzťah, zakrátko vyplávalo na povrch, že už si stihli kúpiť aj spoločný dom. Potom prišli zásnuby, Jasminino tehotenstvo, svadba a dva mesiace po svadbe privítali na svete svojho prvorodeného syna Sanela, ktorý má teraz už niečo vyše dvoch rokov.

S kým to Rytmusovi seklo viac, s Darou či s Jasminou? Pozrite FOTO v GALÉRII!

Kým Rytmusovi sa po rozchode s Darou splnila túžba po rodine a vlastnom dieťati s novou partnerkou, Dara zostala sama s dcérou Laurou. Mnohých zaujímalo, prečo sa prominentná dvojica rozišla a prečo nikdy spolu nemali dieťa, keďže bolo evidentné, že Rytmus po potomkovi túžil. Napokon, v súčasnosti dokazuje, aký skvelý otec je z neho. Dokonca sa objavili názory, že dieťa s Rytmusom nechcela Dara. Speváčka teraz prehovorila, ako to celé bolo. Toto vás možno prekvapí, čítajte pod prvými fotkami v GALÉRII.