Speváčka Iveta Bartošová bola v 80. a 90. rokoch minulého storočia fenomén v českej populárnej hudbe. Do povedomia ľudí sa dostala v roku 1985 piesňou Knoflíky lásky, ktorú naspievala s Petrom Sepéšim. Ten však tragicky zahynul pri automobilovej nehode, keď ho na železničnom priecestí zrazil vlak.

O dva roky začala spolupracovať s Ladislavom Štaidlom (†75), ktorý sa na pomerne dlhý čas stal aj jej životným partnerom. Ten bol do Ivety spočiatku taký zamilovaný, že kvôli nej ukončil dlhoročnú spoluprácu s Karlom Gottom, čo Slávik ťažko niesol.

Hoci mala Iveta zlato v hrdle, a teda aj predpoklady na skvelú kariéu, osudnými sa jej stali vzťahy s mužmi. Po krachu vzťahu s Ladislavom Štaidlom, s ktorým mala jediného syna Artura (24), akosi nemala šťastie na toho správneho chlapa, ktorý by ju v živote podržal. Na speváčka, ktorá sa od detstva vyznačovala labilnejšou povahou, sa to potom už všetko začalo sypať, a tak siahala po liekoch a najmä po alkohole.

Po rozchode s Ladislavom Štaidlom mala Iveta niekoľko viac či menej šťastných vzťahov, dokonca zažila aj ten slastný pocit byť nevestou v bielych šatách, keď sa v roku 2008 vydala za herca a skrachovaného producenta Jiřího Pomeje (†54). Lenže manželstvo sa zakrátko skončilo rozvodom a keď do Ivetinho života vstúpil Josef Rychtář (62), bol to začiatok jej konca.

 

Táto žena prezradila o Ivete niečo nečakané!

Josef Rychtář síce vystupoval ako ten ktorý chcel Ivetu chrániť pred úskaliami života, ale pravdou bolo, že Ivetu skôr "väznil" než ju len strážil, mal jej napríklad sledovať aj telefón. Iveta sa za neho v roku 2013 síce vydala, ale z jej okolia prenikli informácie, že z neho mala strach. A o niečom možno vypovedá aj fakt, že samovraždu spáchala v roku 2014 len 7 mesiacov po ich svadbe práve v deň narodením Josefa Rychtářa.