Mnoho známych osobností, ale aj bežní ľudia, vyjadrujú svoj názor ku pandémii a opatreniam, ktoré sa kvôli nej zaviedli a zverejňujú ho na sociálnych sieťach. Momentálna situácia ich rozdelila na tábory. Na ktorej strane sa ocitla hviezda 90. rokov, Ilona Csáková (50)? 

V časoch, kedy u našich susedov je situácia naozaj dramatická a testovanie  je veľmi dôležité, speváčka kritizuje testovanie na Covid-19. „Facebook sa ma vždy pýta, či chcem povedať niečo, čo mám na mysli. No, tak ti poviem! Nenechám si počas testovania špárať v hlave špajdľou, pretože tí, čo to nariadili, idú podľa scenára B. Gatesa a WHO. Do mňa ani do mojich detí nebude nikto pchať žiadnu vakcínu, ktorá je kontraproduktívna. Vy, čo máte otvorené oči, viete. Nesmiete sa báť chrániť svoje deti, svoje zdravie, vaše životy!“napísala speváčka ku svojej fotografii.

Kontroverzný status zverejnila speváčka na svojom facebookovom profile pred dvoma dňami. Odvtedy pod ním svieti viac ako dvetisíc komentárov či sedem a pol tisíc reakcií. Od niektorých priaznivcov sa dočkala podpory, no našli sa aj takí, ktorí jej nič nedarovali. Dokonca až vysmiali!

Ilona Csáková si zrejme neuvedomila, čo všetko môže týmto statusom vyvolať a koľkých ľudí tým pobúri. Pustili sa do nej mladí ale i starší a aj tí, ktorí priebeh choroby zažili alebo videli na vlastné oči. „Vy by ste skôr mali ľudí naviesť k tomu, aby si uvedomili, že je to naozaj vážna situácia. Ako to bežne robia speváci, herci, futbaloví manažéri,“znel jeden z komentárov pod príspevkom. Ďalšia žena zaútočila na inteligenciu speváčky: „O svoj mozog sa báť nemusíte. Ten už miesto opustil dávno.“

Okrem ľudí v komentároch zachytil status Ilony Csákovej aj sarkastický profil na Instagrame, TMBK. Na ňom zverejnili príspevok speváčky a napísala ku nemu pospis z jej slávnej pesničky: „Proč mě nikdo nemá rád.“ Ku tomu dopísali aj spojenie starter pack, čo v preklade znamená štartovací balíček.

FOTO speváčky z 90. rokov Ilony Csákovej nájdete v GALÉRII >>