Každý spoločný okamih je pre ňu vzácny. Bývalá SuperStaristka Markéta Konvičková (26) sa spolu so svojím partnerom Reném už celý rok teší z dcéry Amálky. To, že sa speváčke pošťastilo mať dieťa, sa rovná malému zázraku, najmä po tom, ako jej našli nádor na vaječníku. Markéta je však bojovníčka, a tak sa napokon všetko v jej živote obrátilo na dobré. S partnerom Reném sa im podarilo dokončiť vysnívaný dom, stihli sa už aj presťahovať a užívajú si rodinný život v trojici. Jediné, čo im k šťastiu chýba, je svadba, ale aj na tu raz dôjde...

V období pandémie korony by aj tak nejaká väčšia svadba s rodinou a priateľmi neprichádzala do úvahy, tak ju nechávajú na "lepšie časy". Keďže René pracuje ako pilot, Markéta pomerne veľa času trávi len sama s dcérou, a zväčša je zavretá v ich dome, alebo si doprajú len prechádzky do prírody vo dvojici s Amálkou. A tak keď sa teraz blížili prvé narodeniny ich dcéry Amálky, nenechali nič na náhodu a pripravili jej milú party.

Markéta Konvičková  aj dvanásť rokov po SuperStar udržiava priateľstvo s jej bývalými kolegami zo súťaže Monikou Bagárovou a Janom Bendigom. S Monikou ich navyše spája aj to, že v približne rovnakom čase sa obe stali maminami malých dcér. S partnerom Reném tak na oslavu prvých narodením Amálky pozvali najmä svojich dlhoročných priateľov.

Speváčka sa po vydarenej oslave pochválila na sociálnej sieti fotkami. Oslavovali v novom dome, ktorý Markéta vyzdobila v nežnej bledoružovej farbe. Malá slečna dostala chutnú tortu ozdobenú plyšovým zajkom a koprec darčekov. Najviac sa jej páčilo biele auto, v ktorom sa môže aj voziť.

Keď fanúšička zbadala Amálku, mala jasno, veď pozrite FOTO!

 

Markéta ukázala na sociálnej sieti nové fotky svojej dcéry Amálky, fanúšičky sa dohadovali, po kom to okaté dieťa je.  Jedna z nich jej  narovinu napísala, že ...  Veď pozrite v GALÉRII.