Bývalá vicemiss Slovensko Simona Brnová Slobodníková (36) je už rok rozvedená žena. Vlani v lete ukončila manželstvo s bohatým podnikateľom Andrejom Brnom (40), ktorý roky pôsobil aj ako honorárny konzul Ugandskej republiky na Slovensku. Hoci známej brunetke manželstvo nevyšlo, láska si ju opäť našla. Ako sa PLUS 7 DNÍ podarilo zistiť, jej srdce si získal muž, ktorý v slovenskom šoubiznise nie je neznámy.

Koronaláska

Na Slovensku už vyše roka zúri pandémia, ktorá ovplyvnila aj medziľudské a milostné vzťahy. Dlhé mesiace v našich zemepisných šírkach panoval zákaz vychádzania, no nájdu sa ľudia, ktorí cez lockdown spoznali spriaznenú dušu a zamilovali sa. Jednou z nich je bývalá misska a známa fanúšička módy Simona Slobodníková Brnová, ktorá sa pred rokom rozviedla so známym developerom. Andrej Brna v minulosti podnikal aj s odsúdeným Ladislavom Bašternákom či mal dokonca opletačky s mužmi zákona. Figuroval v kauze podozrenia z environmentálnej trestnej činnosti, aj to vraj ako svedok. Tieto skutočnosti zrejme prispeli k tomu, že ich manželstvo nezachránili ani ich dvaja synovia Adam (10) a Mathias (6). „Nechcem sa k tomu vyjadrovať, je to chúlostivá záležitosť. V našom živote nie je nikto tretí,“ povedala pred rokom bývalá vicemiss pre PLUS 7 DNÍ.

 

Dnes je všetko inak. Brunetka opäť žiari šťastím. Ako sa nám podarilo zistiť, vďaka známemu fitnestrénerovi Janymu Landlovi (36), ktorý ešte vlani vítal nový rok na Štrbskom Plese s jedinou dcérou veľkopodnikateľa Jozefa Majského (74). Pár tvorili dlhých sedem rokov. Okrem celebritného vzťahu s Evou Majskou (46) sa do povedomia verejnosti zapísal aj zázračnou premenou svalstva moderátorky Eriky Barkolovej, ktorú pripravoval v minulosti na súťaž vo fitnese.

Zachránila ho

„Som zadaný, ale je to čerstvé. So Simčou sme spolu necelý mesiac,“ priznal pre PLUS 7 DNÍ Jany Landl. Dokázal tým, že aj počas lockdownu sa dá randiť. „Mne tá korona dala veľmi veľa - aj pracovného, aj súkromného. A, áno, dá sa randiť, keď si urobíte testy,“ doplnil položartom. Hoci vraj nešlo o lásku na prvý pohľad, so Simonou sa zhodujú na tom, že v čase ich zoznámenia nenastal „ten správny čas“. „Simča začala u mňa cvičiť po tom, čo sme sa minulý rok stretli u kamarátov na grilovačke. Bolo to na začiatku pandémie, keď ešte neboli až také zákazy. Ale vôbec sme na seba nereagovali. Až prešiel celý rok. Opäť sme sa stretli u tých istých známych, kde preskočila iskra, a už to bolo,“ opísal nám Jany začiatok ich vzťahu. Brunetka s ním súhlasí. „Hoci sa poznáme už dlhšie, až teraz sme sa na seba pozreli inak,“ tvrdí.

Pred rokom sa obaja dávali „dokopy“ po náročných rozchodoch. „Po veľmi dlhom čase som sa rozišiel s Evičkou a nehľadal som žiadny nový vzťah. Viem, že aj Simča mala podobné obdobie, keď sa rozvádzala s Andrejom. Vo vyhorených očiach sme minulý rok nič nevideli,“ opakuje známy fitnestréner. „Myslím si, že Simona ma v určitom okamihu zachránila. Dodnes nezabudnem na vetu, ktorú mi povedala: Ty sa ma len drž a ja ti ukážem, čo je to svet,“ spomína na slová, ktoré ho vraj úplne dostali. „Okrem toho si ma získala nesmiernou starostlivosťou a jednoduchými vecami. Stále hľadáme u partnerov nejaký ,vau efekt‘, pritom obyčajné veci prehliadame. Dostala ma už len tým, že mi zohriala jedlo. Bol som z toho hotový,“ opisuje prvé spoločné okamihy.

Telefonát exmanželovi

Keď už dvojica cítila, že to je medzi nimi vážne, o čerstvom vzťahu sa rozhodli povedať čo najskôr svojim najbližším. „Oznámil som im to osobne. Napríklad Simoninmu exmanželovi Andrejovi som férovo zavolal a povedal, že sa stretávame, aby to vedel prvý a od nás,“ radí tréner, ako sa v podobnej situácii zachovať. Aj s priateľkinými dvoma synmi vychádza dobre, pravdepodobne vďaka tomu, že sa poznajú dlhšie. Vlastné deti síce nemá, ale má vyštudovanú pedagogickú školu a s drobizgom je v kontakte neustále. „Moje posledné dve partnerky boli matky, čiže posledných pätnásť rokov žijem s deťmi,“ netají Landl.

Do roly otca sa však nepasuje. „Andrej je otec na mieste, on sa o synov stará. Ja som v polohe Simoninho partnera a kamaráta pre jej deti, a tak sa s nimi aj bavím. Máme to vykomunikované,“ priznáva športovec, ktorého Brnovej synovia oslovujú krstným menom. „Bola to pre mňa priorita, aby to medzi mnou a nimi fungovalo, keď to má mať nejakú budúcnosť.“

Oddelené domácnosti

Svojho času žila Simona s rodinou v obrovskom apartmáne navrchu jednej zo slávnych bratislavských Troch veží. Po rozvode si zaobstarala nový luxusný byt na Vinohradoch a odvtedy tam býva sama so synmi. Príchodom nového partnera do jej života sa zatiaľ nič nemení. Jany zostáva v prenajatom rodinnom dome, kde aj pracuje. „Nežijeme v spoločnej domácnosti, ešte sme v začiatkoch. Navštevujeme sa,“ priznáva fitnestréner. Vraj ani pocit, akoby sa s partnerkou poznali už roky, nič neurýchli. „Na všetko musí byť správny čas. Som typ človeka, ktorý nerád stráca čas, ale neexistuje pravidlo, kedy musím s niekým začať žiť pod jednou strechou. Treba to brať tak, ako to ide, prirodzene. A ak s tým deti budú súhlasiť,“ vraví rozhodne.

Fotografie nového páru nájdete v našej GALÉRII

Napriek oddeleným domácnostiam brunetka už stihla nového partnera očariť kuchárskym talentom. Landl je vegán, a tak sa snažila naštudovať si nový typ jedálneho lístka. „Musím ju pochváliť. Je mäsožravec, ale hneď mi navarila vegánske jedlo. Ale ja ju nechcem meniť,“ prízvukuje tréner. Naopak, on ohúril novú priateľku kreativitou, takže teraz splietajú spoločné biznisové plány. „Sme na rovnakej vlne a ja som presvedčená o tom, že by nám spolupráca išla. Jany má neskutočné nápady, je to inšpiratívny človek,“ priznáva okúzlená Simona, ktorá sa doteraz venovala internetovému obchodu a požičovni luxusných kabeliek.