Na Sviatok práce sa na východe Slovenska uskutočnila svadba, o ktorej sa bude ešte dlho hovoriť. Košický milionár Július Rezeš (49) ženil najstaršieho syna Alexandra, o ktorého existencii verejnosť veľa nevie. Dostal meno po slávnom dedovi, niekdajšom veľkopodnikateľovi z východu Alexandrovi (†53). Potomka aj s dcérou Editou má Július z prvého manželstva. S druhou exmanželkou Lindou má Július dcéru Viktóriu (18). Štvrté dieťa mu porodila tretia manželka a bývalá Miss Eva Rezešová-Džodlová, s ktorou má syna Richarda (10). Na svadbe, samozrejme, nechýbala, rovnako jej čerstvo zamilovaná švagriná Eva Varholíková (41).

„Nový“ člen rodiny

Rodina Rezešovcov donedávna prežívala náročné obdobie, keď si sestra Júliusa Rezeša mladšieho Eva Varholíková odpykávala v maďarskom väzení osemročný trest za tragickú jazdu pod vplyvom alkoholu. Z budapeštianskeho žalára ju vlani pustili po šiestich rokoch, a tak je rodina odvtedy opäť pokope. Rezešovci mali aj ďalší dôvod na radosť. „Hlava“ rodiny Július Rezeš sa stal prvýkrát dedkom. Synovi Alexandrovi a jeho partnerke Dag- mar sa narodil syn, ktorému dali nezvyčajné meno Rocky. „Najkrajším poslaním ženy je byť mamou, teda ja už aj tak trochu babkou,“ napísala nedávno pod fotografiou s nevlastným vnukom na rukách macocha Eva.

Odvtedy ubehlo niekoľko mesiacov a mladý pár, ktorý žije u našich západných susedov, v stovežatej Prahe, sa rozhodol uzatvoriť sviatosť manželstva. Áno si minulý týždeň povedali v Dóme svätej Alžbety v Košiciach. Párty sa konala v neďalekom hoteli, kde má Rezeš väčšinový podiel. A tak sa od prvého mája stala pani Rezešovou brunetka pochádzajúca z Nitry, Dag­mar Hillová (25). Tá je podľa našich informácií zdravotná sestra, ktorú teraz čakajú štátnice. Na Karlovej univerzite si totiž dokončuje špecializáciu ako nutričná terapeutka. Nová pani Rezešová, zdá sa, vychádza so svokrou dobre, o čom svedčí aj ich komunikácia na sociálnej sieti.

Najmladší člen rodiny: Novým dedičom Rezešovcov sa stal dnes osemmesačný Rocky.
Najmladší člen rodiny: Novým dedičom Rezešovcov sa stal dnes osemmesačný Rocky.
Zdroj: INSTAGRAM

„Synátorova svadba,“ komentovala rodinné udalosti aj bývalá kráľovná krásy Eva Rezešová, ktorá sa pochválila niekoľkými zábermi zo sobáša nevlastného syna. Brunetka zvolila poriadne sexi čierne korzetové šaty s hlbokým výstrihom. Kožušinová pelerína, ktorú mala na sebe, tomu dodala luxus. K tmavému outfitu si obula červené lodičky od svetoznámeho francúzskeho dizajnéra Christiana Louboutina, ktorých cena sa pohybuje od 600 až po 1 300 eur v závislosti od materiálu. Štýlovo a elegantne boli nahodení aj dvaja muži jej života, manžel Július a syn Richard, ktorých košeľa a oblek boli ladené do modrej farby.

Okrem nich sa fotografiami zo svadby pochválila Júliusova sestra Eva Varholíková. Na veselicu prišla s oboma dcérami, Alexandrou (20) a Ellou (12), a spoločnosť jej robil i nový priateľ Matej (30). Ten musí byť zamilovaný až po uši. Nielenže nevníma značný vekový rozdiel, naopak, novú partnerku zahŕňa samými superlatívmi. „Najúžasnejšia, najkrajšia, dokonalá,“ opísal jej fotografie zo svadby na sociálnej sieti. Ako sa futbalista zo Senca dal dohromady s dedičkou milionárskeho klanu z opačného konca krajiny, je pre nás záhada.

Jedno je isté, východniarka sa dopustila menšieho svadobného faux pas. Na synovcovu svadbu si obliekla biele asymetrické šaty. Po­dľa nepísaných pravidiel biela farba patrí iba neveste. Zrejme na to pozabudla alebo sa jednoducho takýmito pravidlami v ich rodine ženy neriadia. Zjavne to neprekážalo ani neveste, ktorá sa usmievala na všetky strany. Hoci si nedala závoj, napriek tomu žiarila v jednoduchých hladkých svadobných šatách. Okrem toho bola neprehliadnuteľná aj vďaka pompéznemu príchodu, keď­že na hostinu ju priviezli v luxusnom Bentley, ktoré vlastní jej svokra Rezešová.