Tip na článok
Behom roka prišiel moderátor o niekoľko kilogramov.

Adela mu nevarí? Z Viktora Vinczeho je kosť a koža, ľudia ho nespoznávajú

Markizácky moderátor to už možno s chudnutím prehnal.

Galéria k článku (24 fotografií )
Vďaka Adelinej kuchyni?: Viktor Vincze musel zhodiť niekoľko kíl.
„Prerastený mastodont“: Presne tak si ešte pred rokom moderátor pripadal.
Ako anorektik: Viktor sa už na seba ani nepodobá, na scéne na ňom viseli šaty.

Ešte pred rokom priznával, že sa trápi pre svoju postavu. Kedysi štíhly mladík si už veľmi nemohol dovoliť obtiahnuté tričká, okolo pása sa mu črtalo čosi navyše ani ochabnuté svaly nesvedčili o zdravom životnom štýle. Viktor Vincze (27) najviac „trpel“, keď sa mal postaviť pred fotoaparát. „Pózovanie nie je moja záľuba, mám pocit, že na všetkých fotkách vyzerám ako prerastený mastodont, posťažoval sa nám pri jednom fotení. Posledné zábery mladého muža však už svedčia o opačnom probléme.

Anorektik?

„Začal som opäť cvičiť a snažím sa nejesť úplné hlúposti,“ opisoval Viktor, ako do života vnáša nové návyky. Ukázalo sa, že pevná vôľa mu nechýba. Večer sa už neprejedal, vzdal sa alkoholu a vrhol sa na posilňovanie. S manželkou Adelou si najali osobného fitnestrénera. Tá sa štíhlou postavou pýši odnepamäti. Adela Vinczeová ju dostala do vienka, no pravdepodobne si dosť vypomáha biostravou, ku ktorej už roky inklinuje.

Takže netrvalo dlho a Vinczemu začali ubúdať kilogramy. No to, čo nevidieť na obrazovke, ktorá pridáva minimálne desať kilogramov, naživo nikomu neunikne. Zaskočení zostali predovšetkým návštevníci zájazdového divadelného predstavenia, v ktorom mladý muž účinkuje so svojou ženou. Na scéne akoby sa miesto Viktora zjavil tínedžer. Šaty na ňom viseli a kým neprehovoril, podaktorí si ho mýlili s jeho mladším bratom Tomášom. Paradoxne, po predstavení sa herec rozhovoril o manželkinej kuchyni. „Varí, čo jej napadne. Je to také inštinktívno-intuitívne varenie podľa toho, čo je práve v chladničke,“ prezradil výrazne pochudnutý Vincze.

Anketa
Myslíte si, že televízni moderátori by mali byť vyslovene štíhli?
  • 3%
  • 4%
  • 93%
VIDEO Plus 7 Dní