Česká topmodelka Simona Krainová (49) začala žiť v jednej domácnosti s manželom Karelom Vágnerom, s ktorým má dvoch synov Bruna a Maxa, pred dvanástimi rokmi. Vtedy kúpila vedľajší byt od kamarátky Dary Rolins a nehnuteľnosti prepojili. Dnes modelka tvrdí, že ich rodinné hniezdočko potrebuje opäť rekonštrukciu.

„Domov znamená pre našu rodinu najviac. Byty sme vtedy spojili a kompletne zrekonštruovali a pripravovali na narodenie našich chlapcov. Byt bol úplne krásny, ale bomba vybuchla hneď ako sa narodili!" netajila Simona, ktorá sa svojim ratolestiam dovolila v ich domácnosti poriadne vyšantiť. Okrem špinavých stien sa nevyhli ani zničenej podlahe.

„Maxík ťapkal ručičkami od jedla pri rytme teletabbies po stenách. Bruno ho úspešne nasledoval a postupom času do brazílskej čerešne na podlahe, nie len tými oranžovými tatrovkami, kreslili nepravidelné a trvalé obrázky,“ prezradila známa Češka. Tá tak verejne priznala, že spolu s dvoma psíkmi, ktoré do rodiny medzičasom pribudli, byt spoločne poriadne zdevastovali a potrebuje akútne rekonštrukciu.

Chceme vám ukázať návrh nášho nového bytu, z ktorého sme nadšení a na ktorí sa nesmierne tešíme" tešia sa svorne manželia, ktorí zverejnili aj fotky z vizualizácie ich rozľahlého bytu. „V živote mám za sebou veľa stavieb a rekonštrukcií. Je to ohromný stres, v tomto prípade tomu tak nie je! Musím zo srdca povedať, že si túto spoluprácu maximálne užívame," dodala známa blondínka na záver, ktorá sa už teraz teší z rozľahlej béžovej kuchyne s ostrovčekom, ktorá je prepojená s veľkorysou obývačkou, kde nechýba krb. Za zmienku stojí aj obrovský šatník, krásna spálňa i moderné chlapčenské izby. Všetko je spolu do detailov zladené, presvetlené a interiér tak pôsobí čisto a luxusne.

FOTO bytu nájdete v GALÉRII