Tip na článok
Krajčiová je už mamou.

Krajčiová (43) porodila: Pochválila sa fotografiou rovno z nemocnice! Vieme, aké meno dala synovi

Už je dvojnásobná mama.

Galéria k článku (45 fotografií )
Helena Krajčiová je už mama.
K dcérke Anike už čoskoro pribudne súrodenec.
Momentálne hviezdi v jojkárskom seriáli Ministri.

Helena Krajčiová je už dvojnásobnou mamou. Pred pár minútami sa herečka, známa zo sitcomu Profesionáli a seriálu Búrlivé víno, pochválila, že sa jej narodilo druhé dieťatko. Na sociálnej sieti napísala stručne a výstižne: „Už.“ Po štvorročnej dcérke  tak životnému partnerovi Martinovi Hasákovi porodila chlapca.

Prvú dcéru Aniku priviedla Helena na svet vo februári 2014, vtedy rodila v nemocnici v Rakúsku. Očakávalo sa, že herečka za hranicami Slovenska porodí aj druhýkrát. "Nezažila som nič úžasnejšie. Rodila som v Hainburgu, trvalo to veľmi dlho, preto pôrodná asistentka hľadala možnosti, ako to urobiť, aby som to vydržala. Tak som niekde v polčase dostala epidurálku, ale aj napriek tomu to bolo podľa našich predstáv, normálny pôrod a krásny zážitok," povedala kedysi o prvom pôrode v inom než slovenskom prostredí.

Zisťovali sme, aké meno herečka svojmu synovi dala, "Chlapček sa volá Kryštof a je zdravý. Ja som už tiež celkom OK. A som, samozrejme, šťastná,"odvetila pre PLUS7DNÍ Krajčiová.

Obom rodičom gratulujeme.

Fotografiu z nemocnice si môžete pozrieť v našej galérii.

 

VIDEO Plus 7 Dní