V nedeľu večer sa v priestoroch historického Šimák Zámku Pezinok konal 24. ročník prestížneho galavečera Krištáľové krídlo. Nechýbalo na ňom množstvo známych ľudí z oblasti kultúry, športu, politiky, vedy či medicíny. Medzi ocenenými sú Peter Bebjak, Ľubica Čekovská, Michal Martikán či Boris Klempa a Pavol Čekan.

Fotografie hostí z galavečera si môžete pozrieť v našej GALÉRII

Medzi hosťami boli viac či menej známe tváre slovenského šoubiznisu, ktoré sa na tento event aj patrične nahodili. Predpísaný bol dress code - black tie, od ktorého organizátori kvôli horúcemu počasiu na poslednú chvíľu vraj upustili, ale mnohí hostia ho napriek tomu dodržali. Módna štylistka Andrea Ziegler sa pozrela na oblečenie 15 osobností a zhodnotila ich módny vkus. Vybrala najlepší aj najmenej vydarený outfit večera, ktorý nájdete vo videu.

 

Alena Heribanová, moderátorka

Ziegler: „Krásna dáma. Červená jej pristane a antický štýl šiat tiež. Oceňujem, že presne vedela ako sa pohrať s doplnkami. Šaty majú dámu sprevádzať."

Alena Heribanová
Zdroj: Peter Frolo /Krištáľové krídlo

Danka Barteková, športová strelkyňa

Ziegler: „Tlieskam. Éterické, nežné ale veľmi ženské. V jednoduchosti je krása. Myslím, že čokoľvek by som už napísala, bolo by to plytvanie slovami. Dokonalé!"

Danka Barteková
Zdroj: Peter Frolo/Krištáľové krídlo

Ingrid Fašiangová, riaditeľka Divadla Nová scéna

Ziegler: „Zaujímavé šaty. Dáma si môže dovoliť aj lesklý materiál. Páči sa mi aj metalické ladenie doplnkov so šatami. Príjemná farebnosť s farbou vlasov. Pohrala by som sa viac s dekoltom. Viac by som ho otvorila."

Ingrid Fašiangová
Zdroj: Peter Frolo/ Krištáľové krídlo

Pokračovanie na ďalšej strane...