Aj keď obaja tvrdili - keď sa vlani 7. januára zosobášili -, že ide o spojenie z lásky, ich spoločné chvíľky sa dajú za rok ich manželstva rátať najviac na hodiny. Hneď po sobáši totiž išiel každý svojou cestou, spoločné trvalé bydlisko ani domov doteraz nemajú.

Iba navonok?

Bývalí rivali - predtým si kvôli peniazom nevedeli prísť na meno - sa počas súdneho sporu, ktorý proti sebe viedli, nakoniec uzmierili a tesne pred vynesením rozsudku sa vzali - Nora odvtedy nosí priezvisko Kabrheľová. Obaja po sobáši odmietali klebety, že toto manželstvo má odvrátiť Norin pobyt v base. Versače aj Nora svorne tvrdili, že svoju lásku predsa na verejnosti nemusia ukazovať a že mnoho manželstiev na Slovensku žije podstatne horšie ako oni dvaja.

Spolu boli na niekoľkých oslavách a spoločne ich vídať aj na súdoch. Naposledy sa ukázali na súde v Košiciach. Versače totiž podal žalobu na Norinho bývalého muža Braňa a žiada od neho vrátenie apartmánu v Tatrách. Nora svojmu manželovi bola na súde potvrdiť, že spomínaný apartmán previedla na svojho vtedajšieho manžela Braňa účelovo. „Urobila tak po dohode s Mojsejom, aby obišla veriteľa - teda mňa,“ vysvetľuje podrobnosti Kabrheľ. Spor ešte stále nie je ukončený.

Stále svoji: Noru a Versačeho spolu vídať najmä pred košickým súdom, keď idú na pojednávania.
Stále svoji: Noru a Versačeho spolu vídať najmä pred košickým súdom, keď idú na pojednávania.
Zdroj: Rudolf Felšöci

Ako bludný Holanďan

Nora Kabrheľová sa preslávila ako pani z Pereša. Tam totiž žila takmer počas celého manželstva s hudobníkom Braňom Mojsejom. Nehnuteľnosť ešte pred sobášom s Braňom sama kúpila. No v roku 2012, po tom, ako dvojica ohlásila, že ich vzťah sa ocitol v slepej uličke, a tak sa rozvádzajú, z vily obaja - Nora aj Braňo - odišli. Odsťahovali sa do podnájmu v inej časti Košíc. Tam žila Nora sama aj po rozvode a odtiaľ ju vzali v roku 2013 do vyšetrovacej väzby.

Keď ju v roku 2014 prepustili, spočiatku bývala so sestrou a s rodičmi na Fakľovej ulici v Košiciach. No po čase sa odsťahovala so svojimi psami do podnájmu v centre Košíc, potom sa však vrátila do domu k sestre. Tam žila aj v čase, keď sa vydala za Kabrheľa.

Ani nie mesiac nato si opäť balila kufre - tentoraz sa presťahovala do Maďarska, do Rajky. Opäť sama, bez manžela. Ten v tom čase trávil viac času v Košiciach pri opravách vily na Pereši.

Ani tento jej „výlet“ za hranice netrval dlho. Po pár mesiacoch sa vrátila do Košíc, odkiaľ sa nedávno znovu presunula inam. Nie však na Pereš, ktorý medzičasom získal do výlučného vlastníctva jej manžel František Kabrheľ a úplne ho zrenovoval, ale do prenajatého domu v okrajovej časti Sabinova.

Podľa miestnych žije skôr utiahnuto. Keby si o novej susede neprečítali v novinách, ani by o nej nevedeli. Prenajatý dom má aj dvor, kde môže „venčiť“ svojich psov, a tak Noru miestni veľmi nevídajú. „O sťahovaní som nič nevedel. Sme v telefonickom spojení. Nič viac. Nevidel som ju už niekoľko týždňov. Je dospelá žena, o svoje bývanie sa stará sama. Navyše, už som niekoľkokrát povedal, že Pereš sa zrekonštruoval kvôli predaju, nie kvôli tomu, aby sa tam nasťahovala Nora. Je na predaj pre bonitného klienta, ktorý bude mať záujem. Celý dom je úplne zmenený a po Mojsejovcoch tam nenájdete ani pamiatku. Je moderný a kompletne opravený,“ prezrádza František Kabrheľ.

Nové pôsobisko: Tu v Sabinove vraj najnovšie Nora Kabrheľová býva. Polyfunkčný objekt slúži ako predajňa a má aj bytové priestory na prenájom.
Nové pôsobisko: Tu v Sabinove vraj najnovšie Nora Kabrheľová býva. Polyfunkčný objekt slúži ako predajňa a má aj bytové priestory na prenájom.
Zdroj: Rudolf Felšöci

Vie, čo robí

Versače tvrdí, že manželstvo majú otvorené a v podstate si každý robí, čo chce. Informácie o tom, že jeho žena trávi veľa času s mladým Prešovčanom, prehliada. „Kto sa sobáši, ten sa aj rozvádza. Nora je dospelá žena,“ vraví Kabrheľ.

Otvorene priznáva, že sa o život svojej manželky veľmi nezaujíma a vôbec s ňou netrávi čas. „Celé Vianoce som bol v Taliansku vo svojej vile, no mal som tam aj pracovné stretnutie, takže som spojil príjemné s užitočným. Silvester som strávil na Slovensku. V papučiach sám a doma. Nový rok nevítam ani neoslavujem. Jednoducho chcem byť sám a užiť si relax,“ prezrádza. So zákonitou manželkou si vraj len vymenili novoročné prianie esemeskou a to bolo všetko.

Keď je v Bratislave, venuje sa výsostne sebe. Chodí cvičiť a snaží sa udržať vo forme. „Nemienim čakať, kým moje telo obalí tuk. Ide predsa leto a ja sa nebudem blamovať na pláži s pupkom a ochabnutými svalmi. Je štandardné, keď sa človek o seba stará a cvičí. Metódu, ktorú teraz používam, môžem odporučiť každému. Cvičím tridsať minúť a do tela dostávam elektrické impulzy. Výsledok je okamžitý a viditeľný,“ chváli sa Versače. „Čo je na tom zlé? Už dávno odzvonilo ére zarasteného podpazušia a chlpov v nose. Každý muž by mal byť upravený,“ dodáva Kabrheľ.

Za ženou sa neponáhľa

Versače o sebe tvrdí, že je maximálne vyťažený. „Ak nie som v zahraničí, mám čo robiť, aby som na Slovensku všetko stihol,“ vysvetľuje a dodáva: „Hneď na začiatku roka som bol u kamošky na svadbe. Áno, bez Nory. Brali sa moji známi, ktorých ona nepozná.
A, popravde, sám som sa cítil uvoľnene a dobre. Svadba trvala dva dni. Bol tam aj Guru, jeden z reality šou, ak si spomínate, robil výzdobu. Som rád, že som ho zas stretol,“ rázne vysvetlil Versače.

Bez Nory: Tohto roku už Versače stihol svadbu svojej kamarátky Stretol tam bývalého finalistu reality šou Mojsejovci, známeho pod prezývkou Guru.
Bez Nory: Tohto roku už Versače stihol svadbu svojej kamarátky Stretol tam bývalého finalistu reality šou Mojsejovci, známeho pod prezývkou Guru.
Zdroj: Rudolf Felšöci

Nakoniec bol aj v Košiciach. „Vždy sa zdržujem v dome na Pereši, tam sa stretám so známymi. Bez problémov sa stretávam s Norinou sestrou a jej manželom. Máme pekný vzťah. Ona mi pečie vynikajúce a krásne torty k sviatkom. Upiekla mi jednu aj na narodeniny, čo som mal prednedávnom, a veru bola reprezentačná! Keď som ju doniesol do Nitry, každý si ju fotil, a keď ju potom ochutnal, okamžite chcel meno cukrára, ktorý ju spravil,“ spieva ódy na svoju švagrinú Versače.

Prečo sa nepresunie za svojou manželkou do Sabinova, však prezradiť odmieta. „Opakujem ešte raz. Stále je to moja manželka. A čo bude ďalej, to je moja vec,“ uzavrel Kabrheľ.

Prečítajte si viac: