Niekdajšia účastníčka šou Farma, dnes influencerka a fitnes­trénerka Lucia Mokráňová (30) sa vedela zamilovať. Zadaná je už viac ako tri roky, pár tvorí s podnikateľom zo Žiliny Martinom Majdákom (42), s ktorým má dcéru Talinku (2). Pred pár dňami sa rodina rozhodla zbaviť svojho hniezdočka. Honosná vila so siedmimi spálňami, s luxusnou kúpeľňou, obrovským šatníkom, terasou či so saunou sa objavila na realitnom portáli a stále je na predaj. „Čistá línia, v akej bol dom navrhnutý, spolu s prepracovanou záhradnou architektúrou spĺňajú náročné požiadavky súčasného moderného bývania,“ píše sa v ozname. Cena domu predstavuje viac ako 600-tisíc eur.

Z domu do bytu

Bývalá farmárka pred vyše dvoma rokmi opustila Bratislavu, aby sa presťahovala za priateľom na horné Považie. „Sťahujeme sa do väčšieho spoločného bytu a polovicu vecí si beriem do Žiliny,“ tvrdila vtedy. Jej útočiskom sa stal nakoniec veľký luxusný rodinný dom v mestskej časti Závodie, ktorý priateľ Martin kúpil v roku 2017. Predať sa ho rozhodol pred pár týždňami. Medzitým Majdák, ktorý podniká s realitami, nelenil a v Žiline kúpil v polovici augusta obrovský byt. Je písaný iba na neho, Lucia tam podľa katastra žiadnu nehnuteľnosť nevlastní. A dokonca ani v Bratislave. Hoci nedávno hovorila, že s priateľom uvažujú o kúpe bytu v hlavnom meste.

Sídlo, v ktorom rodina nedávno vo veľkom oslávila dcérine druhé narodeniny, má až tri poschodia. Ide o kompletne zariadený moderný rodinný dom so siedmimi izbami s úžitkovou plochou 270 štvorcových metrov s terasou a rozľahlým prístreškom. Vila sa nachádza v tichej ulici na slnečnom pozemku s prekrytým altánkom s výmerou 50 štvorcových metrov, v ktorom nechýba ani letná kuchyňa.

V dome nechávajú všetko

Žilinský dom, ktorý v roku 2018 prešiel modernou a do detailu premyslenou rekonštrukciou, nie je pre bežného smrteľníka. Budúci majiteľ musí siahnuť hlbšie do vrecka. Nehnuteľnosť sa ponúka za 639-tisíc eur. V cene je zarátané aj komplet zariadenie.

Na prízemí sa nachádza veľkolepá dizajnová obývacia izba s dreveným a čiernym mramorovým obkladom, so zlatými lus­trami i s pohodlnými veľkými gaučmi. V kuchyni je dominantná kamenná, zjavne mramorová podlaha, poschodie zaberá okrem spální velikánsky šatník a v prepychovej kúpeľni nechýba dokonca televízor. V suteréne je zriadená relaxačná miestnosť so suchou saunou. Mokráňovej partner si potrpel aj na bezpečnosť svojej nehnuteľnosti. V dome je kamerový systém, bezpečnostný systém Jablotron, video­vrátnik či zabudovaný trezor.

FOTO V GALÉRII

Hoci mala rodina v blízkosti domu výbornú občiansku vybavenosť, veľa možností trávenia času vo voľnej prírode a rovnako blízko aj do centra Žiliny, rozhodli sa pre zmenu. Prečo? „Keď som otehotnela, partner kúpil dom rýchlosťou blesku, aby sme mali kde spoločne bývať. Nebol však zariadený ani rozložený tak, ako si predstavoval. Teraz, keď je Talinka väčšia, sa rozhodol, že pohľadá pozemok opäť blízko Žiliny a postaví nový dom,” upresnila Mokráňová. Nuž, vedela si vybrať.