Dagmar Patrasová vypustila do sveta, že odkedy sa Felix Slováček rozišiel s milenkou Luciou Gelemovou, je v ich spoločnej vile pečený-varený a sú spolu celé dni. Felix pomáha so všetkým, čo potrebuje okolo domu a mal konečne chopiť aj tak veľmi potrebnej rekonštrukcie vily, na ktorú už Dáda sama nestačila.

A Dagmar zašla ešte ďalej. Začala spriadať plány na veľkolepé rodinné programy, v ktorých by účinkovala nielen ona s Felixom, ale aj ich spoločné deti Felix junior a Anička, ba dokonca si ako moderátorku tohto programu vie predstaviť Felixovu dcéru z prvého manželstva.

Pochopiteľne, informácie o novom programe na spôsob kedysi úspešnej televíznej relácie Spieva celá rodina vzbudili všeobecný záujem, a tak bolo zaujímavé zisť aj Felixov názor na to, v akom štádiu to je. A prišla studená sprcha.

Pozrite, ako kedysi krásnu Dádu Patrasovú zmenil alkohol!

Fexlix Slováček sa na margo slov svojej manželky Dády vyjadril veľmi drsne. Dáda podľa neho hovorí veci, ktoré vôbec nie sú pravdivé, a je za tým  alkohol a možno aj demencia. Podľa neho Dáda je na tom veľmi zle, mala by sa liečiť, inak umrie. Patrasovej podľa neho reálne hrozí, že skončí ako Iveta Bartošová. A zatiaľ nepomáhajú ani prosby ani jeho, ani ich detí Felixa a Aničky.