Niekedy nie je všetko tak, ako na prvý pohľad vyzerá. Ivetu Malachovskú (54) vnímajú televízni diváci najmä ako moderátorku, ktorá v popolu­dňajších hodinách debatuje v Dámskom klube RTVS o ženských témach. A potom si užíva večierky ako slovenská celebrita. V skutočnosti je aj „ženou v pozadí“ a popri moderovaní stíha iné aktivity. Podľa obchodného registra figuruje meno známej moderátorky v štyroch eseročkách a zdá sa, že najväčší husársky kúsok sa jej podaril nedávno - s vlastnou dcérou.

Ako víchor

Dcéru držala Iveta Malachovská dlhé roky viac-menej mimo očí verejností, napriek tomu si dnes už dospelá Kristína (25) presadila svoje. Nedala na varovania mamy, že ak by chcela pred kamery, musela by čeliť množstvu neprajníkov. Cez leto sa mladá slečna do slovenského mediálneho priestoru vrútila ako víchor. Po rokoch štúdií cestovného ruchu a manažmentu v zahraničí sa vrátila na Slovensko, aby sa tu vydala. Svadba s nemeckým volejbalistom Adamom Kocianom sa nečakane zaradila medzi udalosti roka - zvedaví čitatelia aj diváci doslova hltali správy o tom, že Malachovskej dcéra si vzala fešáka zo zahraničia. No bol to len začiatok.

SVADBA LETA Dcéra Ivety a Martina Malachovských sa vydávala v júli a prekvapujúco to vzbudilo veľkú pozornosť.
Zdroj: MIROSLAV MIKLAS

Dvojica sa po svadbe natrvalo usadila v Bratislave. Kristínin muž na Slovensku v auguste založil eseročku a začal podnikať, no ani jeho manželka nezaháľala. Predtým rada experimentovala v kuchyni, kde najmä vypekala, a po návrate sa rozhodla stať cukrárkou aj na papieri. Dokončieva si špeciálnu školu, aby si raz mohla otvoriť vlastnú prevádzku. Ešte predtým sa však dokázala presadiť v televízii. Vymyslela reláciu o pečení a v RTVS sa pilotný diel tak páčil, že z Kiky Kocian, ako si teraz hovorí, hneď urobili svoju tvár. Ako moderátorke jej nemožno nič vytknúť, na začiatočníčku je pohotová aj prirodzená a do stojatých moderátorskych vôd u nás priniesla svieži vietor.