Česko-slovenský šoubiznis aktuálne rieši škandál v celebritnej rodine Brzobohatých. Fanúšikov šokovala správa o rozchode jedného z najkrajších českých párov, hudobníka Ondřeja Brzobohatého (38) a bývalej českej Miss a Miss Worls 2006 Tatány Kuchařovej (34). Zobrali sa v roku 2016 a boli ozdobou spoločenských akcií. Až doteraz!

Rozchod sa prevalil len pred niekoľkými dňami, no syn zosnulého českého herca Radka Brzobohatého († 79) a slovenskej herečky Hany Gregorovej (69) v relácii televízie Prima Showtime prezradil, že žijú separátne už od augusta. Český portál Bles.cz Ondřeja zachytil pri intímnostiach na ulicu s tanečnicou Zuzanou Pilnou (30).

Založenia rodiny sa to netýka

Dnes Brzobohotí zverejnili spoločné stanovisko na svojich Instagramoch ako reakciu na články o krachu ich vzťahu.

„Naše cesty sa rozišli. Prežili sme krásne roky, za ktoré sme vďační jeden druhému.“ Ako pár pokračoval, konkrétne dôvody rozchodu si nechajú pre seba.

„Chceli by sme ale zdôrazniť, že sa naše problémy netýkajú vzájomnej nevraživosti alebo neochoty či neschopnosti založiť rodinu.“

Obaja dúfajú, že v ďalšom živote nájdu svoje šťastie. Po tadeto bol ich status rovnaký, no Taťána dopísala jednu vetu. A vysvetlila ňou hádam všetko!

Čo Taťána dopísala do spoločného stanoviska si prečítajte v GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: