Bývalý SuperStarista Jan Bendig (27) sa vďaka účasti v speváckej súťaži celkom slušne uchytil v šoubiznise. Po súťaži sa z rodného Hradca Králové presťahoval do Prahy, kde potom so svojím partnerom a manažérom Lukášom Rejmonom žil v prenajatom byte na Žižkove. Keď zatúžili po vlastnom bývaní, inšpirovala ich Bendigova bývalá kolegyňa zo súťaže SuperStar a teraz aj veľmi dobrá kamarátka Monika Bagárová. Tá so svojím partnerom Makhmudom Muradovom a dcérou Rumiou žije v novostavbe hneď v susedstve. Moniku, samozrejme, prítomnosť kamaráta v susedstve potešila aj kvôli tomu, že ho občas bude môcť využiť na babysitting. 

Jan Bendig s partnerom sa teda rozhodli kúpiť nový prízemný dom v tvare L, ktorý stojí hneď veľa domu Moniky Bagárovej. Dom má päť miestností a garáž a pomerne veľký pozemok. Keďže bol tesne pred dokončením, mohli si ho noví majitelia vo finále vyladiť presne podľa svojich predstáv. A v tomto mali naozaj jasno. Jan prezradil, že v dome určite nikdy nebudú mať výrazné farby, preto v ňom dominujú najmä biela, sivá a béžová, a to tak na stenách, ako aj na zariadení či doplnkoch.

 

Nový dom sa tak pre Jana stal oázou pokoja pre chvíle relaxu so svojimi psíkmi, ale aj miestom na nakrúcanie klipov k jeho piesňam či scénok pre jeho "seriál" na youtube s názvom Ďábelské cikánky. Spevák pri dolaďovaní interiéru  dokonca aj sám priložil ruku k dielu, maľoval steny, montoval nábytok. Napokon, keďže sa do nového domu stihli presťahovať minulý rok na jar po vypuknutí korona pandémie tesne pre sprísnením opatrení, mali na jeho dotvorenie dostatok času, keďže práce je v tomto období, najmä pre ľudí v šoubizniuse, pomenej.

 Takto si Jan Bendig zariadil svoj dom>>

 

Dom je už teda viac-menej zariadený, zato na pozemku bude ešte veľa práce. Chcú mať na ňom záhradu s príjemnými zákutiami, ale plánujú postaviť aj bazén. Zatiaľ pozemok pri dome využívali len na občasné grilovanie s priateľmi či na prípadné nácviky choreografií do Janovych klipov. Pozrite, ako to uňho doma teraz vyzerá.