V dokumente sa napríklad píše, že Ondřej Brzobohatý (40) sa rád prezlieka za ženu, ale aj o problémoch počať dieťa s prvou manželkou Johanou. Nechýba množstvo ďalších pikantných informácií. Exmanželku Taťánu Kuchařovú (35) označil za pomstychtivú s tým, že za zverejnenie detailov môže práve ona.

FOTO umelca v ženských šatách v GALÉRII

"Nemusím byť detektívom, aby sme vylučovacou metódou prišli na jediné meno. Z cirkevného súdu nemá nikto dôvod čosi takéto zverejniť. Vzhľadom k dehonestujúcemu obsahu žaloby by som bol úplným bláznom, keby som to bol ja. Pokiaľ by to bol niekto z našich právnikov, môže rovno vrátiť diplom. Zostáva jediný človek a to Taťána. Toto zistenie je najdesivejšie zo všetkého,“ povedal Blesku umelec.

Kuchařovú na sociálnych sieťach kritizujú celebritní priatelia Brzobohatého. Pustili sa do nej Libor Bouček, Eva Burešová, Simona Krainová, či Dara Rolins. Modelka Kuchařová na telefonáty českých novinárov nereaguje. Na sociálnej sieti sa však k celej kauze vyjadrila.

"Ešte nikdy som nikoho verejne nepoškodila a Ondřej nie je výnimkou. S bulvárnym zverejnením nemám nič spoločné. Počas rozvodu som takisto nič nezverejnila a tým som ho po celú dobu chránila. Keby som mu naozaj chcela ublížiť, už som to mohla urobiť dávno. Kto verejne rozoberá znenie žaloby a intímne podrobnosti je Ondřej,“ napísala známa blondínka.

FOTO Miss World 2006 v GALÉRII