Silvia Kucherenko (38) dostala pred koncom roka bilančnú náladu. Prehrabávala sa starým albumom a hneď niekoľko fotografií "z roku dva" ukázala fanúšikom. S nostalgiou spomínala najmä na časti tela, s ktorými experimentovala. "Nejak takto som vyzerala , keď som nemala robený nos," zaspomínala si pri fotografii z rannej mladosti na časy, keď nosila o desať kilogramov viac a jej tváre ešte nedotkol plastický chirurg.

Ako je známe, Kucherenko po rokoch prehodnotila svoj postol ku kačaciemu úsmevu a prestala si ho umelo zväčšovať. "Ani som pery nepotrebovala. Akurát ten nos, súhlasím s tým aj dnes," neoľutovala plastickú operáciu špičky nosa, ktorá sa zdvíhala hore, ani po rokoch.

Najpopulárnejší nos na svete

Kto sa lepšie starým portrétom Kucherenko prizrel, mohol zbadať jednu zvláštnu náhodu. Nos, aký jej príroda nadelila, je pravdepodobne teraz v móde. Pred niekoľkými týždňami letela do Kyjeva Silviina kolegyňa Zuzana Plačková (29), aby jej tamojší  plastický chirurg podobný vytvaroval. "To sú ukrajinsko-ruské nosíky, ktoré sú vo svete najžiadanejšie,"vysvetľovala po tom, čo za hranicami prešla extrémnou premenou. Dala si  tam prerobiť nielen typický slovenský mäsitý nos.

FOTO Kucherenko kedysi a Plačkovej dnes nájdete v GALÉRII

Na Ukrajine sa vraj Zuzana Plačková musela plesknúť po vrecku. "Robili mi rekonštrukciu nosa, ale hlavne mi konečne vyrovnal a spriechodnil prepážky, lebo ma to trápilo už veľmi dlho, no nikto doteraz mi to pri plastike nosa neurobil! Taktiež som sa zbavila dvojitej brady, tuku v lícach a rozpustenie kyseliny H. v perách a na záver výplň mimických vrások vlastným tukom. Za túto operáciu som zaplatila presne 33-tisíc eur," zhrnula Plačková účet, ktorý jej v hlavnom meste Ukrajiny údajne vystavili. My vzhľadom na masívnu kampaň na sociálnych sieťach predpokladáme, že  dostala aj nejakú zľavu.