Tip na článok
Rada pózuje: Silvia Kucherenko (34) zvažuje opäť kariéru modelky.

Kucherenko a jej veľký deň. Takto sa so synom prváčikom vymódila na začiatok školského roka

Silvia Kucherenko, ktorá sa označuje za modelku, odprevadila s mamou do školy svojho syna Alexandra. Zatiaľčo iní rodičia sa v prvý deň rozplývali nad svojimi ratolesťami, Silviu to zjavne veľmi nebavilo.

Galéria k článku (6 fotografií )
Natešená: Syn Alexander jej robí radosť.
Bratislavský kamarát: Matka Silvie Kucherenko, Monika navštevuje v Bratislave svojho priateľa Andreja. Aj u neho prespáva.
Bez otca: Rodinka žiju už nejaký čas bez živiteľa Sergeja Kucherenka.

Nuda?

Prvý septembrový pondelok bol pre mnohých rodičov významný deň. Tisíce viedli po prvýkrát do školy svoje ratolesti. Niektorým vybehla aj slzička, iní sa len usmievali. No panička Silvia Kucherenko sa venovala najmä svojmu mobilnému telefónu. Súkromná škola kde rodičia za mesiac platia vyše štyristo eur ju nevyviedla z miery. „Veľmi sa nezaujímali, čo sa deje. Prišla s mamou. Ale stále pozerala do telefónu. A v podstate si ju nikto nevšímal,“ prezradil nám jeden z rodičov. Že by vyberala - ako vždy - filtre na svoje selfie?

Mobil bol priorita: Syn Silvie Kucherenko išiel dnes prvýkrát do školy.
Mobil bol priorita: Syn Silvie Kucherenko išiel dnes prvýkrát do školy.
archív

Bez otca

Silviin manžel a Alexandrov otec Sergej Kucherenko si tento deň s rodinkou užiť nemohol. Sedí totiž za mrežami, kde si odpykáva trest za obzvlášť závažný zločin porušovania povinností pri správe cudzieho majetku. Dostal zaň jedenásť rokov. Nepomohol si ani niekoľkými odvolaniami. Jeho manželka, ktorá sa preslávila obrovskými perami, sa snažila celý čas do všetkých médií vyslať správu, že jej ukrajinský manžel je nevinný a všetko okolo neho bol len obyčajný komplot. Nepomohlo. Orgány rozhodli podľa dôkazového materiálu a výpovedí. Tie boli silnejšie ako Silviine zlostné vyjadrenia: „Nech zhnije v base!,“ odkázala Vozyakovi, ktorý blondínkinho manžela potopil.

Musela zverejniť: Fotku svojho školáčika dala na sociálnu sieť.
Musela zverejniť: Fotku svojho školáčika dala na sociálnu sieť.
INstagram

Ukáže kresbu

Modelka dostáva od manžela pravidelne listy a na meniny jej dokonca posielal kresby. Jej a ich syna Alexandra so srdiečkami. Či pošle svoju predstavu ako vyzerala jeho rodina v prvý školský deň, určite uvidíme na sociálnych sieťach. Silvia sa tam už pochválila aj s oveľa nepodstatnejšími zážitkami.

VIDEO Plus 7 Dní