Modelka Silvia Kucherenko (35) sa nezdá. Rovnako ako na svoj luxusný šatník si potrpí aj na mediálne výstupy. Keď ju známy moderátor Matej „Sajfa“ Cifra zavolal do svojej internetovej talkshow, doslova ho zrušila. Odkázala mu, že jeho pozvanie prijme až po prezidentovi. A nie ledajakom.

Hosť Sajfových snov

Blondínka, ktorá uznáva plusy umelej krásy a svoj extravagantný výzor prezentuje v plnej paráde, sa niekým či niečím rozhodiť len tak nedá. Dokázala to aj videom, ktoré zavesila na svoj instagramový účet a jeho hlavným aktérom bol Sajfa. Toho sa v jednom rozhovore spýtali, kto je jeho „vysneným“ hosťom, teda koho by ešte rád vyspovedal vo svojej talkshow, s kým doposiaľ nemal tú česť. Moderátor povedal, že jeho métou je spomínaná slovenská modelka, ktorú na rozhovor láme už asi trištvrte roka. „Napísal som jej na instagram, že Silvia, už tu bol aj náš prezident, môžeš prísť po ňom,“ dodal na margo toho, ako Kucherenko oslovil.

„Zabila“ ho odpoveďou

Modelka Sajfu svojím vyjadrením prekvapila. Odkázala mu totiž, že keď príde americký prezident Donald Trump, potom príde do jeho show aj ona sama. Namiesto kritiky či výsmechu ju však moderátor pochválil. „Ona nie je úplne mimo, má zmysel pre humor,“ povedal na jej adresu.

Kucherenko naložila Sajfovi: Do show prídem, až keď budeš mať Trumpa

A ako to teda Kucherenko vlastne myslela, sme sa opýtali priamo nej. „Tak ako som povedala, od Sajfu je možné všetko,“ zasmiala sa modelka. Našej hlavy štátu Andreja Kisku sa však svojím vyjadrením dotknúť nechcela. Sajfa tak hlavu v smútku mať nemusí, nakoniec sa možno svojej vysnenej modelky aj dočká. „Nevylučujem, že jeho pozvanie prijmem,“ dodala modelka na záver.

Čítajte viac