Dopomáha si všetkými možnými pomôckami, aby sa vymodelovala k svojmu vytúženému obrazu. Pred rokmi si na fotení nedala pozor na svoje prsníky vyplnené implantátmi a vybehla jej jazva po operácii. Evidentne si nedala silikón vložiť do tela cez podpazušie, ako sa zvykne často robiť.

Kedysi: Pracovala na svojej kráse.
Kedysi: Pracovala na svojej kráse.
Archív

Preslávil ju milenecký vzťah s dobrodincom a moderátorom Vilom Rozborilom. Ale ešte viac sa vryla ľuďom do pamäti vďaka obrovským kačacím perám, ktoré si dala injekčne zväčšiť výplňami. Neprehliadnuteľná blondínka si prekvapivo našla aj vytúženého manžela, ktorý bol hodný jej spoločnosti. Bol ochotný na ňu míňať nemalé peniaze, ľúbila ho a prišiel do ich života aj syn Saša.

Snažila sa: Byť modelkou.
Snažila sa: Byť modelkou.
Archív

Po rokoch ale, čo život nechcel, jej manžela Sergeja zavreli kvôli finančným podvodom a teraz si odpykáva za mrežami svoj trest. Silvia Kucherenko sa zatiaľ snaží zaujať lascívnymi videami, ktoré nepochybne majú vysokú sledovanosť, je ale otázne, prečo ich publikum sleduje. Žeby chceli byť všetky ženy ako ona? A všetci muži nad ňou slintajú?

Jazvy pod prsníkmi: Operácia silikónov zanechala svoju stopu.
Jazvy pod prsníkmi: Operácia silikónov zanechala svoju stopu.
Archív

Nerozluční priatelia

Kucherenko bola ako ešte slobodná slečna nerozlučná kamarátka s kaderníkom Pavielom. Ich vzťah ale skončil v momente, keď Silvia svojho najlepšieho kamaráta nepozvala na svoju svadbu. Dokonca sa nechala u svojho dlhoročného kamaráta učesať a ani sa mu nezmienila, že ju češe na svadobný deň. Nuž, kamarátov podľa tohto systému raz potrebujeme a keď sa nám to nehodí, tak ich netreba. Počas jedného modelingového fotenia, keď ešte na svojho pána božského čakala, si zavolala na pomoc Paviela. Aby jej spravil zvodné vlny a bola pred objektívom fotografa neprekonateľná. Drobné chybičky ale zo šiat aj tak vyliezli a vlny neboli to, čo vám na fotke udrie do očí.

Paviel: Kedysi bol jej najlepší kamarát. Už je všetko inak.
Paviel: Kedysi bol jej najlepší kamarát. Už je všetko inak.
EMIL VAŠKO