Jiří Langmajer (57) v týchto dňoch oslavuje narodeniny. Na konte má nespočetne veľa výnimočných rolí, ale aj prešľapov v súkromí. Svojej prvej manželke Kamile, s ktorou má dve dcéry bol pravidelne neverný. Známy je najmä jeho úlet s misskou Petrou Faltýnovou. Manželka neveru prežila až kým sa nezakukal do svojej kolegyne Adely Gondíkovej ktorú si po rozvode zobral za ženu.

FOTO odhaleného Langmajera v GALÉRII

Herecká kolegyna plná optimizmu Adela Gondíková dokázala známeho sukničkára a frajera skrotiť. "Spojila nás láska a ta je tam stále. To je vlastne jeden jediný veľký spojovateľ. V brandži sa poznáme všetci. Žiadne osudové stretnutie na nakrúcaní to nebolo. Poznali sme sa a nejako postupne to vzniklo. Hrať sme spolu začali až potom ako sme sa dali dohromady,“ prezradila pre iDNES Gondíková.

Nedávno pobavil fanúšikov aj slávny Jirko Langmajer. Na svojom Instagrame má totiž niekoľko prešľapov. V jednom videu, na ktorom sa otužuje, ukázal viac ako chcel. V rýchlom zábere ukázal svoje prirodzenie, pretože netušil, že fanúšikovia si jedným klikom môžu video pozastaviť. Herec však ukázal zmysel pre humor.

"Ako som vyliezol z toho bazéna, tak som sa nestihol zakryť. Ale som na to pyšný. Mám malého pipíka a som šťastný, čo je pravda. A im to prišlo vtipné. Nevadí im to,“ citoval herca web Refresh s tým, že videom pobavil aj svoje dcéry.

FOTO Langmajera v manželkou v GALÉRII