Ide iba o nové kamarátstvo alebo hlbšie sympatie? To nie je isté pri pohľade na príspevky Alexandry Orviskej (33). S raperom Rytmusom má v poslednej dobe viac „selfíčok“ ako ich má raper s vlastnou priateľkou Darou Rolins. To by na ľahkú váhu nemala brať žiadna priateľka či manželka, okolo ktorej muža sa začne točiť tmavovláska z televízie JOJ.

FOTO Takýto nechutný Rytmus ešte nebol: Najprv obhrýzanie nechtov na nohách a teraz? Fuj!

Silné kamarátstvo: Svojim dobrým vzťahom s raperom Rytmusom sa rada chváli.
Silné kamarátstvo: Svojim dobrým vzťahom s raperom Rytmusom sa rada chváli.
Zdroj: Instagram

Silné kamarátstvo: Svojim dobrým vzťahom s raperom Rytmusom sa rada chváli. Foto: Instagram

Neslávne známa

Aj keď Orviská momentálne randí s hokejistom Lukášom Kozáka (25), medzi športovcami a biznismenmi o nej kolujú všakovaké historky. Svoje by o morálnych hodnotách Alexandry Orviskej zrejme vedela povedať aj Patrícia Vitteková, ktorá ju dlhodobo označuje ako osobu, ktorá rozvrátila jej manželstvo s futbalistom Róbertom Vittekom.

FOTO Pri pohľade na Daru Rolins sa vám zatočí hlava: Obrovské silikóny sa jej zväčšili do enormných rozmerov!

Po tom, čo moderátorku prichytili so ženatým Vittekom v Turecku, sa začalo ich manželstvo rúcať a už ho nedali dokopy.

Počúva jeho hudbu: Moderátorka je Rytmusova fanúšička.
Počúva jeho hudbu: Moderátorka je Rytmusova fanúšička.
Zdroj: Instagram

Počúva jeho hudbu: Moderátorka je Rytmusova fanúšička. Foto: Instagram

Ide po ňom?

Aj keď moderátorka udržiava vďaka svojej práci v televízii kamarátske vzťahy s mnohými celebritami, niektoré ženy by ju v blízkosti svojho muža nenechali osamote ani náhodou. Pozor by si na ňu mala dať aj slovenská speváčka, ktorá zakotvila v Prahe. Aspoň podľa toho, čo prezrádzajú sociálne siete.

Obrovský šok pre moderátora Romana Juraška: Nečakaný vyhadzov z práce!

Okrem spoločných úsmevov sa na nich Orviská a Rytmus pochválili zladenými tričkami. Táto symbióza s úspešným raperom potešila najmä samotnú moderátorku. Ležérne položená ruka na Rytmusovom ramene, zvodne našpúlené pery… „Tak, ale musíš uznať, že dnes sme tú červenú zabili kámo,“ ohodnotila natešene spoločný záber na sociálnej sieti. Kamarátsky vzťah so spevákom podporila hashtagmi #loveyou #bro. Aby bolo každému jasné, že je pre ňu niečo ako brat. A nič iné.

Zahanbená speváčka Mamba: Rytmus ju ponížil pred celým národom! No čo povie krásna jojkárka, je vraj podľa viacerých ireleventné. Aj o Vittekovi totiž dlho tvrdila, že sú len kamaráti. A Patrícia jej to dlho verila. Uvidíme, či jej to uverí aj Dara.

Dlhoročná kauza: Orviská sa zaplietla medzi manželov Vittekovcov.
Dlhoročná kauza: Orviská sa zaplietla medzi manželov Vittekovcov.
Zdroj: Archív

Dlhoročná kauza: Orviská sa zaplietla medzi manželov Vittekovcov (Robo Vittek vpravo, vedľa Filip Šebo). Patrícia by vtedy zrejme na ňu najradšej zobrala nôž. Foto: Instagram

Viac na Pluska.sk: