Česká herecká legenda oslavuje. Jiřina Bohdalová (92) je aj napriek zdravotným problémom v dobrej psychickej forme. Na svoj vek rozhodne nevyzerá. Žiari po boku o 25 rokov mladšieho partnera Ľubomíra Focka. Ten pre denník Aha! uviedol, že je Bohdalová stále veľmi noblesnou a príťažlivou ženou.

Osudových mužov mala v živote viac. Prvým manželom slávnej herečky bol Břetislav Staš, s ktorým má úspešnú dcéru Simonu Stašovú. Manželstvo po pár rokoch skončilo rozvodom, no obaja partneri dokázali spoločne fungovať ako rodina.

FOTO Bohdalovej mužov v GALÉRII

"Otec je skvelý človek, ideálna kombinácia humoru a inteligencie, ale tiež športu a hudby. Vôbec sa mame nedivím, že sa do neho zamilovala. Vlastne som takéhoto muža hľadala celý život,“ povedala Simona Stašová pre web Expres.

Po druhýkrát sa Bohdalová vydala za Radka Brzobohatého, s ktorým vychovávala aj dcéru Simonu. Ich búrlivé manželstvo sprevádzali hádky, nevery a nezhody. Vydržali spolu dvanásť rokov. Mali jednoducho taliansku domácnosť. Nerozprávali sa tridsať rokov. V roku 2012 spolu nakrútili film Vrásky z lásky.

"Maminka plakala v živote len dvakrát. Po prvýkrát keď zomrela jej maminka. A potom keď nás opustil Radek Brzobohatý. Odišiel keď som mala dvadsaťšesť rokov. Bol to skvelý človek a obaja sa veľmi milovali. To, že odišiel, bolo veľmi bolestivé a spomienky na neho mojej mame a mne nikto nevezme,“ povedala Stašová pre TÝDEN.

Aktuálne je žijúca legenda šťastná po boku Ľubomíra Focka, ktorý je oveľa mladší. "Fungovali sme ako rodina a fungujeme veľmi dobre. Jiřina je ako partnerka úplne super,“ vychválil ju súčasný partner pre denník Aha!

FOTO Bohdalovej jedinej dcéry v GALÉRII