FOTO Gombitovej po operácií v GALÉRII

Legendárna slovenská speváčka Marika Gombitová (66) pred pár dňami veľmi vystrašila svojich verných fanúšikov. Na sociálnej sieti zdieľala fotografiu z kliniky, kde bola na operácií očí. Podľa dostupných informácií išlo o operáciu šedého zákalu a na očnej klinike strávila speváčka jeden deň.

"Ďakujem pánovi doktorovi Františkovi Daboczimu a jeho skvelému tímu za jeho predovšetkým ľudský a profesionálny prístup pri náročnej operácií mojich očí,“ napísala na Facebooku Gombitová. Na problémy s videním sa sťažovala už niekoľko mesiacov, preto sa rozhodla ich riešiť. Manažment speváčky sa k zákroku odmietol vyjadriť.

FOTO Gombitovej po operácií v GALÉRII

"Ďakujem Alenke Dabocziovej a celému tímu za vytvorenie úžasnej rodinnej atmosféry v čase, ktorý som strávila na klinike,“ napísala obľúbená slovenská speváčka hitov Vyznanie, či Koleseum.

Pokiaľ išlo naozaj o šedý zákal, muselo toto ochorenie Gombitovú naozaj trápiť. Pacient má vtedy pocit akoby sa díval na svet cez špinavé sklo. Operáciu šedého zákalu sa robí v lokálnej anestéze, pri ktorej sa oko znecitliví kvapkami. Pacienti odchádzajú po operácií s doprovodom domov.