Bývalá playmate Lela Ceterová (33) bola roky známa pomerne vyzývavým a vulgárnym imidžom. Potom ako začala pripravovať vlastnú šou prešla výraznou premenou. Z odhalenej blondínky sa pomaličky mení na elegantnú a decentnú dámu.

FOTO vulgárnej Ceterovej v GALÉRII

Lela skončila s výstrihmi a stala sa milovníčkou decentnej elegancie. Chce výrazne ubrať aj na umelom vzhľade. Dokonca ľutuje niektoré plastiky a teraz sa snaží zachrániť všetko, čo sa dá.

"Štýl elegancie sa mi páči a cítim sa v ňom skvelo. Stará Lela je nadobro preč. Budem pomaličky uberať. Mám však ešte niečo, čo si potrebujem dať urobiť, konkrétne veci, ktoré sa nepodarili. Všetkým ženám radím, aby si starostlivo vyberali doktorov, ku ktorým pôjdu,“ povedala pre super.cz

"Teraz som bola na zákroku, kde mi odstraňovali jazvu po operácií nosa,“ prezradila Lela. Nepodarený zákrok ju trápil veľmi dlho a preto musela absolvovať opravu v zahraničí.

Jej manžel Karlos Vémola je milovník preplastikovaných krások a miluje silikóny, či vylepšené dámy. "Myslím, že aj jemu sa to začína viac páčiť. Dostáva sa do veku, kedy sa začína na veci pozerať inak. U mňa by už nepochodil, mám predsa tridsaťtri rokov. Vybrala som si túto cestu a som takto spokojná,“ priznala manželka známeho bojovníka.