MMA zápasník ju začal mesiac pred ich júlovou svadbou podvádzať s pornoherečkou Rikou Fane, aféra trvala štyri mesiace. A napriek všetkým dôkazom, ktoré 18-ročná slečna odprezentovala, Karlos pomer zapiera a hrá rolu ukážkového partnera a otca rodiny.

Svoj Instagram od prevalenia nevery zaplavuje zábermi svojej manželky a detí, pričom nechýba množstvo srdiečok. Extra.cz informuje, že zápasník sa s Lelou ukazuje aj na verejnosti, v krátkom čase stihli spolu absolvovať udeľovanie štátnych vyznamenaní na Pražskom hrade, halloweensku párty a naposledy v pondelok párty v pražskom Moon Clube.

FOTO z párty v GALÉRII.

Portál pripomína, že to je jeden z podnikov, ktorý navštevoval práve s milenkou Rikou a oproti ktorému sa nachádza jeho hniezdočko neresti. Vémolovci sa tam však objavili akoby sa nechumelilo, s otázkou, ako to medzi nimi je, ich konfrontoval podnikateľ Lukáš Vostrovský. "Všetko v poriadku,“ odpovedala Lela a Karlos nahodil hollywoodsky úsmev, čo zachytilo video z Instagramu.

Práve na tejto platforme sa Slovenka pred dvoma týždňami naposledy ku kauze nevery vyjadrila.  "Chcela by som vám všetkým len pripomenúť, že v mojich topánkach nechodíte a svoj život a život svojich detí si s dovolením budem viesť po svojom a riadiť sa svojim srdcom. Milujem svoju rodinu,“ napísala k fotke s Karlosom a deťmi.

Naznačila teda, že zbaliť potomstvo a dverami na Vémolande definitívne buchnúť nemieni. S Karlosom má dcéru Lili, narodenú v decembri 2019, a syna Rockyho, ktorý prišiel na svet v decembri 2021. S takmer ročným synčekom zverejnila teraz Lela fotku.

Najnovšiu FOTO Lely s Rockym si pozrite v GALÉRII.

"Mám anjela a volá sa syn. Syn má strážcu a jeho strážcom je mama!“ pripísala. Pri pohľade na malého Rockyho je jasné, že Lela by na Karlosa nemohla zabudnúť, ani keby veľmi chcela. Syn sa naňho totiž nesmierne podobá, hlavne úsmevom a typickým prižmúreným pohľadom. Presvedčte sa v GALÉRII!