S manželkou Monikou sa po dlhom snažení dočkali dieťaťa a od marca im radosť robí dcéra Alex. Ba čo viac, z malej slečny vyrastá kópia slávneho tatka! Moderátor je z potomka taký nadšený, že ani jeho tvár pred svetom, na rozdiel od mnohých celebrít, neskrýva.

Tváričku Alex v plnej kráse ukázal mesiac po jej narodení a už vtedy sa fanúšikovia zhodli, že sa na Leoša mimoriadne podobá. Dcéra rastie ako z vody, dnes už má tri mesiace. Moderátor zverejnil na Deň otcov ďalšiu spoločnú fotografiu.

"Tak ešte rýchlo na pamiatku, 19. júna, krátko pred polnocou. Mám dvojitý sviatok. Leoš a Deň otcov,“ napísal k záberu meninový oslávenec. Tohtoročný Deň otcov bol preňho určite nezabudnuteľný, prvýkrát ho totiž oslavoval ako trojnásobný tatko. S exmanželkou má dvoch synov v tínedžerskom veku.

Leošovi priaznivci sa pri pohľade na trojmesačnú Alex opäť zhodli, že sa naňho veľmi podobá. "Malá slečna je ako vaša kópia," "Viac sa už na teba ani podobať nemohla" či "Je celá po vás," odkazovali moderátorovi jeden po druhom.

Naozaj sa potatila? FOTO Leoša s dcérou v GALÉRII.

Že sa Mareš túži o svoju radosť z bábätka deliť, potvrdil aj pred pár dňami v Ostrave. Hodinu pred začiatkom svojho koncertu totiž vyšiel s Alex v náručí na pódium, aby pozdravil čakajúcich fanúšikov. Tí mu následne poposielali videá a fotky z pamätného momentu. "Ďakujem, že to vďaka mám na pamiatku aj spredu. Hodinu pred šou, Alex prvýkrát na pódiu," pripísal Leoš k videu. Zábery nájdete v GALÉRII.