Ani tak ani tak. Českému moderátorovi Leošovi Marešovi (42) najprv kritici vyčítali, že počas prenosov SuperStar ignoruje slovenskú moderátorku Jasminu Alagič (28). Keď jej však neskôr začal klásť otázky, dostával ju do pomykova pomaly viac než súťažiacich. Zaskočená habkala a radšej odviedla tému úplne inam. Vo finále to už Leoš Mareš nevydržal a jasne dal Jasmine najavo, čo mu posledné týždne behalo po rozume.

Na ikonu stále nemá

Tohto roku sa v SuperStar Leoš Mareš zapotil podstatne viac než inokedy. Moderovať vo dvojici je náročnejšie než sólo, takže zosúladiť sa s druhým moderátorom niečo trvá. No kým s Adelou Vinczeovou alebo speváčkou Tinou našiel spoločnú reč pomerne rýchlo, s Jasminou Alagič sa mu to až do samého záveru SuperStar 2018 nepodarilo. Zo zákulisia šou prenikali informácie, že sa vlastne vôbec nesnažil. Počas posledného finálového kola nepriamo naznačil, prečo. Jednoducho mu chýbala duchaplnosť moderátorskej kolegyne.

Moderátorská dvojica: Leoš Mareš už v minulosti moderoval Česko-Slovenskú SuperStar. Po boku  Adely Banášovej.
Moderátorská dvojica: Leoš Mareš už v minulosti moderoval Česko-Slovenskú SuperStar. Po boku Adely Banášovej.
Zdroj: Tom Hal?sz

Keď totiž Tereza Mašková, inak budúca víťazka SuperStar, dospievala záverečnú pieseň, predstavil si, ako by reagovala jeho niekdajšia spolumoderátorka spoza rieky Morava. „Ako hovorila svojho času Adela Banášová, moja moderátorska láska a nedostižná ikona. Vždy po takomto výkone prišla a hovorila - Načo som si česala tie chlpy? Načo som si to česala, keď sa mi všetky postavili? To bol fantastický výkon,“ sníval v priamom televíznom prenose Leoš a hoci inokedy bývalo zvykom, že spolumoderátorke pred koncom šou teatrálne ďakoval, tentokrát sa tak nestalo.

Prečítajte si aj:

  • TOP momenty grandfinále SuperStar: Habera na úplnom dne, tajné signály s Peštovou a víťazke Tereze takmer zhorela hlava!
  • A SuperStar 2018 sa stáva... Neskutočná reakcia porazenej súťažiacej, zamilovaný porotca a Marešova nostalgia po Adele
  • Alagič a zlí chlapci: Pletky s piťovcami?

Ako ste vnímali vy moderátorsku dvojicu tohtoročnej SuperStar ? Dajte nám vedieť do komentárov...