Dovolenkami v exotike pohoršujú Slovákov, ktorí sa neodvážia presunúť ani len z okresu do okresu. Len či by nebolo lepšie, keby za hranicami slovenské celebrity zostali... Napríklad Zuzana Plačková (29) sa po dlhých týždňoch vrátila na rodnú hrudu a ukázalo sa, že pojem tvrdý lockdown zmizol z jej aktívneho slovníka.

Vyčíňala na snehu aj Instagrame

"Už som doma konečne," napísala influencerka, ktorú sledujú státisíce ľudí, nezvyčajne naobliekaná. Cez víkend sa zjavila v Tatrách a nabudená bola polopracovne.  "Netflix zapnutý, sushi objednané, nohy vyložené a môžem sa pripraviť postupne na veľmi ťažký pracovný týždeň, kedy by som potrebovala namiesto pohodlného auta skôr teleport. Treba postíhať všetko, keďže v sobotu ráno letíme preč a veľa vecí sa proste bezo mňa nepohne," ozvala sa zo slovenských hôr pred tým, ako odletela na ďalšiu cestu, pravdepodobne za oceán.

Než sa Zuzana Plačková zo Slovenska porúčala, vyhodila si pravdepodobne v Nízkych Tatrách z kopýtka. Následne v nočných hodinách asi len nedopatrením zverejnila video na Instagrame, ktorého obsah je minimálne kontroverzný. Plačková sedí v aute na mieste spolujazdca, šinie si to so šoférom po ceste a nakoniec sa so stiahnutými nohavicami váľa po snehu.

FOTO polonahej Plačkovej v Tatrách nájdete v GALÉRII

 

"Jak keby vy ste nikdy nepili, sa nevarte dôležito a pohoršene. Všetci zrazu konzervatívni. Ok, lebo vy nikdy ste neboli opitý, ich joj predsudky a reklamácie," informuje rozjarená Plačková fanúšikov aj s preklepmi a gramatickými chybami.

Ťažko odhadnúť, v akom stave "triezvosti" video aj s komentármi zverejnila. Ale ak takto vyzerala príprava na "ťažký pracovný týždeň" každého Slováka, ktorý víkend strávil v Tatrách, Boh ochraňuj túto krajinu.