Škandál za škandálom. Už keď sa prihlásila do šou Svadba na prvý pohľad, žiaden anjelik nebola. Za sebou mala natáčanie pikantných scén v porno filme a užívanie tvrdých drog.

Lucia Hlinková sa v šou pred oltár postavila s Ivanom, ktorému však jej divoký životný štýl nevyhovoval, a tak spolu neostali. No pred pár týždňami na svojom Instagrame zverejnila, že sa bude znova vydávať. „Nácvik, ako ma bude prenášať cez prah,“napísala ku príspevku, na ktorom ju jej budúci manžel Marek drží v náručí. Rovnako tiež prezradila, že veľký deň by mal byť budúci rok v lete. Zdá sa však, že urobili predčasný záver a svadba tak skoro nebude!

Minulý týždeň portál Topky.sk informoval, že začiatkom októbra bratislavskí policajti pri záťahu na drogových dílerov, zadržali aj Luciu so snúbencom Marekom. „Pri domových prehliadkach v chatovej oblasti Žabí Majer a v jednom z bytov v Pezinku zadržali štyri podozrivé osoby a dôkazový materiál. Okrem iného aj kryštalické látky a rôzne pomôcky k užívaniu drog,“ informovala verejnosť polícia na sociálnej sieti.

„Tri zo štyroch zadržaných osôb, jedného muža a dve ženy, už vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Obvinenému M. D. z Bratislavy, obvinenej L. H. z okresu Prievidza a M. I. z Malinova hrozí v prípade preukázania viny pred súdom trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov,“ pokračovala ďalej.

Lucia je už ale doma a priateľ jej zjavne veľmi chýba, v príbehu na Instagrame ukázala časť tela, kde si nechala pravdeppodobne vytetovať snúbencove iniciály M.D.

FOTO Lucie z relácie Svadba na prvý pohľad, ako aj FOTO zo záťahu polície, nájdete v GALÉRII >>