Priateľ Lucie Bílej oslávi tento rok v júli okrúhle narodeniny. Na štyridsiatku mu plánuje dať niečo špeciálne, ale zatiaľ nechcela prezradiť bližšie detaily prekvapenia. Oveľa ochotnejšie reagovala na otázky o tom, čo pre ňu Filipi znamená a ako sa jej zmenil život od momentu, keď ho spoznala.

„Musím povedať, že Radek je pre mňa to najlepšie riešenie a najlepší variant muža, akého som si mohla priať. Je to môj vysnívaný princ a nemenila by som ho ani zaboha,“ Lucie Bíla prezradila v rozhovore pre Extra.cz. V spoločnosti svojho milovaného sa cíti fantasticky a i keď má náročný deň, vždy presne vie, ako ju má rozveseliť.

Viacnásobná slávica tvorí pár s Radkom Filipim už osem rokov. Spoznali sa za kurióznych okolností v jej divadle. Po premiére muzikálu sa chcela skryť pred novinármi, tak si vyhliadla najvyššieho a najstatnejšieho muža v miestnosti. Keď sa za neho postavila, nikto ju nevidel a mala pokoj od zvedavých otázok. Lucie hneď využila príležitosť, zoznámila sa s Radkom a už po pár hodinách si boli istí, že medzi nimi preskočila iskra.

FOTO Lucie Bílej s priateľom Radkom nájdete v GALÉRII

Pre Extra.cz taktiež prezradila, čím je pre ňu jej priateľ tak výnimočný. „Je to tak. Má zmysel pre humor, ktorý ma baví, takže ja sa vlastne stále usmievam. I keď mám veľa starostí, pretože som principál svojho divadla. Mám ale i veľa iných aktivít, tak na všetky starosti zabudnem hneď, ako prídem domov a on začne robiť blbosti,“ prezradila Lucie so zamilovaným pohľadom v očiach a pokračovala ďalej vo vymenovávaní priateľových pozitívnych vlastností.

„Ja tomu hovorím, že robí Radkoviny a ja milujem jeho Radkoviny. Mám rada jeho pokojné oči, mám rada jeho pokojnú energiu a že pri mne naozaj stojí, nech sa deje, čo sa deje. Je neuveriteľný parťák do nepohody,“ Bílá básnila o Radkovi, ktorý je pre ňu oporou aj v ťažkých časoch.