Lucie Bílá si žije svoj spokojný život v Otvoviciach pri Prahe, kde sa cíti naozaj dobre a pohodlne. Je tam medzi svojimi a má tam celú svoju rodinu a blízkych. Ak však chce zrelaxovať niekde inde, vyberie sa na svoju milovanú chalupu do Českého raja. Lucie si veľmi dobre uvedomuje, akým pokladom je pre ňu toto miesto. "Ak je mi naozaj niekde dobre, tak je to chalupa v našom nádhernom Českom raji," priznáva speváčka.

Lucie Bílá
Zdroj: Profimedia, Archív

Lucie je veľká patriotka, takže sa doma cíti najlepšie, a to rovnako v Otvoviciach, a možno ešte lepšie na chalupe v Českom raji: "Bola som v toľkých krásnych krajinách, na toľkých krásnych miestach, v toľkých krásnych hoteloch, ale aj tak som sa vždy len ubezpečila o tom, že naj je Česká krajina, Český raj a pec na mojej chalupe."

Lucie k šťastiu nepotrebuje žiadne more, päťhviezdičkový hotel, luxusné destinácie, len jej chalupu s pecou a s čistou hlavou. A keď si pozriete fotografie z jej chalúpky, ocitnete sa akoby v rozprávke a prenesiete sa v čase do minulosti.  jej chalupa aj dnes vyzerá ako za čias babičiek, starodávny nábytok, neodmysliteľná pec, hrnčeky, košíky, ošatky, polienka, na oknách romantické záclonky, a to nie je všetko.

Pozrite si FOTO z chalupy Lucie Bílej, takú by ste aj vy brali!

Lucie si na chalupe vychutnáva život v prírode spolu s ich domácimi zvieratami. A chlieb upečený na chalupe určite chutí najlepšie... Tento rok tam ešte sneh nebol, ale Lucie sa podelila aj o snímky z predchádzajúcich rokov, keď bolo všetko nádherne biele, a vtedy je to tam skutočná rozprávka.

Lucie Bílá
Zdroj: Instagram L. B.