Tip na článok
Zbierajú úrodu: Syn Teo a dcéra Lea pomáhajú v záhrade.

Lukáš Adamec si s rodinou užíva krásny rodinný dom. Pozrite sa dovnútra!

Bývalý superstárista sa začal už spevom živiť naplno. Skladá, robí hudbu a chodí po koncertoch. Adamec je pôvodom z Košíc, ale kvôli práci už nezvládal cestovať, a tak si v Bratislave zaobstaral bývanie.

Galéria k článku (12 fotografií )
Lukáš Adamec: Pre rodinu zabezpečil nové bývanie. Rodinný dom za Bratislavou.
Lukáš Adamec: Pre rodinu zabezpečil nové bývanie. Rodinný dom za Bratislavou.
Lukáš Adamec: Pre rodinu zabezpečil nové bývanie. Rodinný dom za Bratislavou.

Zatiaľ čo Lukáš Adamec chodí po koncertoch a akciách, jeho žena sa stará primárne o deti. Rodinný dom, do ktorého sa presťahovali kúsok za Bratislavou dáva ich malým deťom možnosť vyblázniť sa, hrať sa či behať po záhrade. Hračiek majú plný dom od výmyslu sveta. V hračkárstve vraj toho veľa nedostanú, aj keď pištia po všetkom: „Už sme to stopli. Vždy si môžu vybrať len jednu vec. Ale keďže robím blog, dostávam veľa hračiek testovať zadarmo,“ vysvetlila Lukášová manželka Miriam. Preliezačky, detské hudobné nástroje, detskú kuchynku a koníkov nám predviedli Lukášove dve deti. Malá Lea a starší Teo. Najviac sa dokážu vyblázniť na hojdačkách a šmykľavke, ktorá je na záhrade.

Prvorodený syn bol úplne neplánovaný. Že je priateľka Miriam tehotná, zistili po dvoch mesiacoch randenia: „Stretli sme sa pred piatimi rokmi. Mali sme veľmi rýchly priebeh. Boli sme spolu tri mesiace a Mimi zistila, že je tehotná. Tak sme sa o pol roka zobrali, potom prišla dcéra Lea. Musím povedať, že je to často náročné. Aj pre Mimi, ktorá je s nimi doma,“ priznal spevák. Po dome nás previedol, ukázal detskú izbičku, ale aj kde po večeroch leňošia.

Lukáša Adamca a jeho rodinu si môžete pozrieť v najnovšom čísle týždenníka PLUS 7 dní.

Najnovšie číslo týždenníka Plus 7 dní
Najnovšie číslo týždenníka Plus 7 dní
Plus 7 dní
VIDEO Plus 7 Dní