Herečka Karin Haydu (41) síce na svoj vek nevyzerá, no už pätnásť rokov vychováva sama svoju jedinú dcéru Vanesku Antovskú, z ktorej rastie krásna slečna. Už na prvý poľad vidieť, že sa na seba obe veľmi podobajú a mamine gény slečna rozhodne nezaprie. Jej dcéra, ktorá kedysi ako 2,5-ročné kučeravé dievčatko zahviezdilo v reklame pre mobilného operátora, totižto vyrástla na krásnu tínedžerku, ktorá v týchto dňoch oslávila 15 rokov. A to vo veľkom štýle.

Ako hviezdy

Karin dcére pripravila narodeninovú párty, na ktorú nielen oslávenkyňa, ale aj jej kamaráti určite dlho nezabudnú. Už samotný príchod si vychutnali ako hviezdy vo veľkom štýle. Karin objednala pre Vanesku aj jej rovesníkov obrovskú limuzínu, ktorá niesla jej meno. „Pre ňu všetko," napísala Haydu na sociálnej sieti a pridala fotografiu, kde sú spolu pri aute. Takýto špás len na hodinu stojí takmer 200 eur. S pribúdajúcimi hodinami rastie aj cena, ktorá sa môže vyšplhať pekne vysoko. A to je len odvoz.

Zaujímalo nás preto, kde dcérka oslavovala a aké boli jej pocity, keď zbadala, čo jej mama, ktorá sa o ňu stará sama, pre ňu pripravila. „Každý rok sa snažím Vaneske na narodeniny vymyslieť zážitkový darček. Taký, ktorý si bude navždy pamätať, na ktorý bude mať pekné spomienky. Najväčšiu radosť má, keď sa o tie zážitky môže podeliť aj so svojimi priateľmi. Limuzínu mi poskytla spoločnosť, s ktorou pracujem už roky ako darček pre moju dcéru, z čoho mala ona aj ostatní účastníci oslavy veľkú radosť," odvetila pre PLUS7DNÍ Haydu. Herečka nám síce neprezradila, kde dcéra oslavovala, ale vidieť, že Vaneske naozaj dopraje, aj keď tentokrát to všetko platiť zjavne nemusela.

Fotografie z oslavy nájdete v našej galérii.